Quest Room

49 votes, average: 4,71 out of 549 votes, average: 4,71 out of 549 votes, average: 4,71 out of 549 votes, average: 4,71 out of 549 votes, average: 4,71 out of 5 (49 głosów, 4,71 z 5)
Loading...Loading...


Mazowiecka 7/31
Warszawa
biuro@quest-room.pl
530000098
Cena: 120-140 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 2-6
Czas: 60 min.
Poziom trudności: 4/5
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 10:30-22:00
WWW: http://www.quest-room.pl

Informacje o Quest Room

QUEST ROOM jest nową i coraz bardziej popularną formą rozrywki typu Escape Room. Zostaniecie zamknięci w tajemniczym pokoju, gdzie staniecie się głównymi bohaterami wybranej historii. Aby rozwiązać zagadki musicie wykazać się sprytem, kreatywnością, współpracą i spostrzegawczością. Na wydostanie się z pokoju macie jedynie 60 minut. Czy uda wam się to?

Aktualnie mamy do dyspozycji dwa pokoje:

Skarb Piratów:
Uwaga!
W styczniu 2016 pokój Skarb Piratów zmienił się!
Liczba nowych zagadek: 3
Liczba zmodyfikowanych zagadek: 3

Kapitan Jack zasłynął jako najbardziej pomysłowy pirat swoich czasów. Zwalczający piratów król Karol postanowił pozbyć się zagrożenia raz na zawsze i zapełnić skarbiec zdobyczą piratów. Jednak przezorny Kapitan Jack przewidział plany króla i ukrył majątek na bezludnej wyspie. Jack spędził wiele lat popijając rum i obmyślając najróżniejsze przeszkody uniemożliwiające odnalezienie skarbu.
Escape room z w którym fabuła prowadzi Cię przez kolejne zagadki – świetnie nadaje się dla rodzin z dziećmi oraz osób, które chcą pobawić się w Escape Room oprawionym w niesamowicie pozytywnym klimacie Piratów z Karaibów

Uwolnij Ducha:
Uwaga!
W styczniu 2016 pokój Uwolnij Ducha zmienił się!
Liczba nowych zagadek: 4
Liczba zmodyfikowanych zagadek: 3

Lubicie historię o duchach? Lubicie filmy o duchach? Chcielibyście poczuć dreszczyk emocji niczym z filmu? Zapraszamy do pokoju w którym poznacie Sarę… a raczej jej ducha.
Sara była dziewczyną wychowywaną przez dziadków… W jej 25 urodziny wydarzyło się coś niespodziewanego…
Poznajcie historię kobiety której duch został uwięziony przez kręgi mocy.
Uwolnij ducha, a duch uwolni Ciebie…

Escape room z domieszką strachu – doskonale nadaje się na wspólne wyjście ze znajomymi.

 • Lara

  Ciekawa forma integracji. Byliśmy w pokoju „Skarb Piratów”, udało nam się wyjść kilka minut przed końcem. Klimat niesamowity, zagadki dość trudne, aczkolwiek wspólnymi siłami wszystko da się rozwiązać. Polecam każdemu poszukiwaczowi skarbów :)

 • Pingback: O tym, jak uwolniliśmy ducha (relacja z e.r. 4) | Zagadkowcy()

 • Sebastian

  Jeden z Ciekawszych Escaperoomów w jakich byłem. Zagadki tak na 4/5 dla 4 osób. Bawiliśmy sie i wyszliśmy w czasie. Obsługa trochę pomogła ale na szczeście nie podpowiadają w sposób npkod do zagadki to… raczej podpowiedzi sa w formie zagadki :)

 • Siekiera

  Udalo nam sie uwolnic ducha, niezla zabawa!

 • Łukasz Kruszyna

  Planuje odwiedzić kolejny pokj, Duch był ok. Fajne jest to że Quest Room
  jest tak blisko klubów barów itp. Po wszystkim poszliśmy coś
  przegryźć , wypić

 • Klara

  Po przygodzie z piratami, zachęcona poszłam uwalniać duszka i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Oba pokoje znakomicie przygotowane, bardzo przemyślane zagadki i wszystko świetnie zaaranżowane, a do tego przesympatyczna obsługa :) Myślałam, że to nie będzie zabawa dla mnie, ale myliłam się – każdy znajdzie w tych pokojach coś dla siebie a godzina mija jak kilka minut!

 • Aleksandra

  Duch uwolniony, świetna zabawa. Miła i pomocna obsługa.

 • Ola

  Nasz pierwszy pokój i bardzo się nam podobało. Dwie osoby mogą dać tam rade, choć ledwo co wyrobiliśmy się w czasie. Podpowiedzi nie psują gry, bo nie są takie oczywiste. Obsługa bardzo miła i pomocna. Like!

 • Endżi

  „Skarb Piratów” był naszym pierwszym pokojem, bawiłyśmy się świetnie :) Polecam każdemu początkującemu :) Z pewnością wybiorę się do pokoju „Uwolnij Ducha”!

 • Alicja

  Świetne miejsce, w którym pobudzisz kreatywne myślenie, spostrzegawczość i fantazję. Genialny sposób na spędzenie czasu, a niebanalne chwyty zastosowane podczas szybko upływającego czasu podnoszą pozytywny poziom adrenaliny.

  Kto nie był serdecznie polecam. Ja tam wrócę :)

 • Karol Popiel

  mamy za sobą ducha (uwolniony) i skarb piratów (znaleziony). super zabawa. to był mój drugi raz w escaperoomie i już wiem, że nie ostatni. naprawdę warto zrobić komuś prezent, zrzucić się ze znajomymi na voucher i wybrać całą paczką na rozwiązanie jednej z zagadek. Quest room jest w centrum i oferują imprezę na poziomie bardzo profesjonalnym. miejsce i forma warte polecenia!

 • Tomek

  Jeden z lepszych escaperoomów w jakim byłem. Na koncie mamy już ducha i misję na marsa… na pewno wrócimy na piratów. Polecam wszystkim!