HurryUp

20 votes, average: 4,40 out of 520 votes, average: 4,40 out of 520 votes, average: 4,40 out of 520 votes, average: 4,40 out of 520 votes, average: 4,40 out of 5 (20 głosów, 4,40 z 5)
Loading...Loading...


Sikorskiego 2/10
43-300 Bielsko-Biała
510 171 107
[email protected]
Cena: 78-150 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 13:00 - 21:30
WWW: http://hurry-up.pl/

Informacje o HurryUp

HurryUp to pierwsza w Bielsku-Białej rozrywka typu escape room. Jest to dziejący się w realnym świecie odpowiednik znanych i cieszących się ogromną popularnością gier komputerowych, w których zadaniem jest wydostanie się z zamkniętego pokoju za pomocą dostępnych wskazówek i poprzez rozwiązywanie zagadek.. Także tutaj grupa licząca od dwóch do pięciu osób zostaje zamknięta w specjalnym pomieszczeniu. Aby się z niego wydostać trzeba rozwiązać pewne zadania i znaleźć określone wskazówki. A tymi może być każdy przedmiot znajdujący się w pokoju. Trzeba więc wykazać się sprytem i zdolnością logicznego myślenia. Warto się spieszyć, bo im mniej czasu zajmie rozwiązanie zagadki, tym mniej trzeba będzie zapłacić za zabawę!

W HurryUp w Bielsku-Białej bawić się można w dwóch pokojach tematycznych. Każdy z nich proponuje inną fabułę gry. Przyjrzyjmy się im teraz bardziej szczegółowo:

Tajemnicza gra – w tym pokoju aż roi się od zagadek. Podąża się tutaj śladem tajemniczej postaci. Niestety ona wciąż wyprzedza o krok ścigającą ją grupę. Czy uda się odkryć tajemnicę tego nieznajomego i dowiedzieć się, co ukrywa oraz poznać jego tożsamość? Aby tego dokonać trzeba mieć uszy i oczy szeroko otwarte. Przyda się też umiejętność współpracy w grupie.

Posterunek 13 – w tym pokoju uczestnicy występują jako oskarżeni o poważne przestępstwo. Nikt nie chce im uwierzyć, że nie mają ze zbrodnią nic wspólnego. Trzeba wykazać się naprawdę nie lada sprytem i błyskotliwością, by dowieść, że jest się niewinnym i odzyskać wolność.

  • Xman

    Dużo zabawy mieliśmy w tych escape roomach. Szybciej wydostaliśmy się z „13 postareunku” więc wydaje nam się, że „Tajemnicza gra” jest trudniejsza. Choć różnią się pod tym względem minimalnie. Wystrój OK, poziom trudności także daje radę, więc można polecać!

  • MM

    Dla detektywów na pewno pokój „Tajemnicza gra” będzie dobry wyborem. Sporo łamigłówek i logiki trzeba zastosować żeby się z tego escape roomu wydostać. Wystrój robi klimat.

  • Pola Połaska Pietrzak

    Byłam wczoraj – teraz pokoi jest więcej (bodajże 4 lub 5). Wybraliśmy pokój ZODIAK, gdzie „idziemy” tropem seryjnego mordercy – tytułowego Zodiaka. GENIALNE! Dekoracje super, scenariusz CUDO! Lekko creepy, więc jak ktoś cierpi na jakieś lęki (ciemność – nie całkowita, ale jednak, czy straszna muzyka) to może lepiej nie iść :) Ale ogólnie pokój super! Zagadki nie są strasznie trudne, ale trzeba pogłówkować i dobrze współpracować. POLECAM NA 100%!