Zoltar Arena

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głosów, 0,00 z 5)
Loading...Loading...


Sukiennicza 3
43-300 Bielsko-Biała
marketing@zoltar.bielsko.pl
791 121 530
Cena: 70-360 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba osób w pokoju: 1-5
Czas: 50-120 min.
Poziom trudności: łatwy - średni
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: NIE
Godziny otwarcia: 10:00 - 21:00
WWW: http://zoltar.bielsko.pl/

Informacje o Zoltar Arena

INTERAKTYWNE POKOJE ESCAPE ROOM W ZOLTARZE, CZYLI NAJLEPSZA ROZRYWKA W BIELSKU-BIAŁEJ!

Każdy pokój czy scenariusz to kompletnie inny rodzaj zabawy. W niektórych naszych pokojach do rozgrywki potrzebne są minimum dwie osoby, ponieważ istnieją zadania, których nie da się wykonać w pojedynkę. Gra Escape Room to głównie praca zespołowa, gdzie dobra komunikacja zespołu ma niebagatelne znaczenie i może zadecydować o wydostaniu się z pokoju przed upływem czasu. Przygotowanie pokojów oraz rozmieszczenie licznych rekwizytów wiernie oddaje klimat miejsca, w jakim toczy się gra, co dodatkowo działa na wyobraźnie i emocje gracza. Dodatkowo historie opowiadane graczom tuż przed wejściem do pokoju są przedstawiane tak, aby każdy maksymalnie wczuł się w rolę i skupił się na grze. Zabawa w naszych tajemniczych pokojach na pewno zadowoli osoby lubiące przygody, intrygi, horror, zagadki czy szalone scenariusze, a przy tym wywoła wiele emocji i niezapomnianych wrażeń.

Rozrywkę polecamy każdemu, gdyż jest to znakomity sposób spędzenia czasu z przyjaciółmi, znajomymi z pracy czy członkami rodziny. Co więcej jest to idealna atrakcja wieczoru kawalerskiego bądź panieńskiego, a także oryginalna niespodzianka na urodziny czy randkę. Dodatkowo świetnie sprawdza się również jako gra integracyjna dla firm oraz grup szkoleniowych, gdyż charakter zabawy zmusza graczy do współpracy i obraniu właściwej taktyki gry.

Nie wahaj się! Weź udział w zabawie, której popularność w Polsce i na świecie rośnie każdego dnia!

Zdajemy sobie jednak sprawę, że po fali emocji i niespotykanych wrażeń, które zostaną wywołane rozgrywką w pokojach o krótkich scenariuszach każdy zapragnie przeżyć jeszcze większą przygodę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych graczy przygotowaliśmy w obu pokojach drugą, dłuższą część poznanych wcześniej historii. Dzięki nim przed graczem stanie niezwykle ekscytujące wyzwanie, a w nim jeszcze więcej tajemnic i zagadek skrywanych w pomieszczeniach, a każdy z rekwizytów nabierze głębszego znaczenia.

UWAGA! Rozrywka REAL LIFE ESCAPE GAME uzależnia! :)