Break the Brain

2 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 5 (2 głosów, 4,00 z 5)
Loading...Loading...


Gdańska 27
85-005 Bydgoszcz
btbbydgoszcz@gmail.com
530 506 999
533 916 999
Cena: 79 - 99 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba osób w pokoju: 2-4
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 10:00 - 21:30
WWW: http://www.escape-room.pl

Informacje o Break the Brain

W ODLEGŁEJ GALAKTYCE
Jesteście więźniami kosmicznego łowcy nagród – Boby Fetta. Przetrzymywani na statku czekacie na spotkanie ze swoim wrogiem, który wyznaczył za Was niemałą nagrodę. Pojawia się jednak nadzieja, możecie wykorzystać nieobecność Boby Fetta i uciec do bezpiecznej kryjówki rebeliantów. Nie będzie to jednak takie proste. Musicie uruchomić statek kosmiczny i bezpiecznie nim wylądować. Chwila nieuwagi i już na zawsze pochłonie Was gwiezdna otchłań. Gotowi? Niech Moc będzie z Wami!
75 min., 3-5 osób

SERYJNY MORDERCA
W okolicy grasuje seryjny morderca, który poluje na ludzi. Policja nie potrafi ustalić motywu zbrodni, ani określić czym kieruje się zabójca wybierając swoje ofiary. Podejrzenia padają na zbiegłego więźnia zakładu psychiatrycznego. Idziesz ulicą, słyszysz za sobą kroki. Chcesz skryć się w najbliższym domu. Wchodzisz. Z pozoru zwykły pokój… Nagle zamykają się drzwi, ktoś przekręca klucz. Zdajesz sobie sprawę, że jesteś w pułapce. Masz 60 minut, żeby się wydostać – zegar tyka.
60 min., 2-5 osób

POSZUKIWACZ SKARBÓW
Zawsze marzyłeś o tym, aby poczuć się jak Tom Hanks w filmie „Kod Da Vinci”? Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? W tym pokoju czekają na Ciebie niesamowite książki ze wskazówkami, zaszyfrowane mapy, przedmioty, które łączy tajemniczy wspólny mianownik, ukryte schowki, podpowiedzi. Połącz je wszystkie i przeżyj niesamowitą przygodę.
60 min., 2-5 osób

ZAKŁAD PSYCHIATRYCZNY
Utknęliście w zakładzie psychiatrycznym. Przerażające krzyki innych pacjentów, skrzypiące drzwi, tajemnicze odgłosy, przeraźliwe wrzaski, stukanie w rurach. Czy zostaniecie tu uwięzieni już na zawsze? A! Nie zapominajcie o szalonym profesorze, który będzie próbował powstrzymać Waszą ucieczkę, a później dokona mrożących krew w żyłach eksperymentów (zgadnijcie na kim?). Macie 60 minut, aby uciec z tego ogarniętego obłędem pokoju grozy.
60 min., 2-5 osób