GetOUT

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 głosów, 3,00 z 5)
Loading...Loading...


Sybiraków 16
Bydgoszcz
info@getout.com.pl
505 870 803
661 062 000
Cena: 80 - 125 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 2-5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka, przelew, voucher
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 11:00 - 20:30
WWW: http://getout.com.pl

Informacje o GetOUT

Get Out to dostępna w Bydgoszczy zabawa typu escape room. Wzorowana na znanych grach komputerowych rozrywka polega na tym, by w określonym czasie wydostać się z zamkniętego pokoju. Jest to możliwe dzięki odnalezieniu odpowiednich wskazówek i rozwiązaniu zadań logicznych, jakie czekają na uczestników gry. Tylko w taki sposób zostanie odkryta tajemnica, która uwolni zamkniętych w pokoju ludzi. Trzeba jednak się spieszyć. Na rozwiązanie zagadki uczestnicy mają tylko sześćdziesiąt minut. To sprawia, że gra staje się bardziej emocjonująca.

W rozgrywce może brać udział od dwóch do pięciu osób. W trakcie rozgrywki muszą one wykazać się takimi umiejętnościami jak spostrzegawczość, pomysłowość oraz zdolność do pracy w grupie. Tylko to zagwarantuje sukces.

W celu zarezerwowania pokoju w dogodnym terminie, należy skorzystać z udostępnionego na stronie internetowej formularza.

Rozgrywka odbywa się według określonego scenariusza. Wchodząc do pokoju uczestnicy tak naprawdę przenoszą się do jednego z pomieszczeń monumentalnego pałacu zajmowanego przez rumuńskiego dyktatora Caucescu. Podczas, gdy w całym Bukareszcie trwają krwawo tłumione przez policję zamieszki, uwieziona w pałacu grupa Polaków próbuje się uwolnić i jak najszybciej opuścić budynek, a potem także ogarnięte protestami i walkami miasto. Trzeba się spieszyć, bo za sześćdziesiąt minut pałac na rozkaz dyktatora zostanie zniszczony. Wydał on przecież rozkaz, żeby za wszelką cenę nie dopuścić do zdobycia budynku przez protestujących. Czy uwiezionym uda się wydostać z pułapki i pokrzyżować plany bezwzględnego wodza? To zależy już tylko od ich pomysłowości i tego, czy zdobędą wszystkie wskazówki…