Let’s play the game

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głosów, 0,00 z 5)
Loading...Loading...


Grodzka 17
85-109 Bydgoszcz
[email protected]
573 359 003
Cena: 79-99 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 2-5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 10:00 - 20:30
WWW: http://letsplaythegame.pl/

Informacje o Let’s play the game

Nudzisz się już w domu ? Lubisz spędzać czas ze znajomymi? A może jesteś ciekawy nowych wyzwań? Najwyższy czas spróbować czegoś Nowego!
Zapraszamy do nas! Zabawa którą Ci proponujemy to coś więcej niż wyjście do kina, gra w kręgle, czy zwykła konsola.
Let’s play the game escape room  proponuje mieszkańcom Bydgoszczy,oraz wszystkim, którzy szukają nowych wrażeń niesamowitą przygodę.Wystarczy, że zabierzesz ze sobą kilku znajomych. Zabawa polega na tym, by wydostać się z pokoju.Proste?Być może wielu wam się tak wydaje. Jednak szereg zagadek, łamigłówek oraz mroczny klimat nie ułatwiają wyjścia. Tutaj musisz wykazać się spostrzegawczością, dobrą organizacją, współpracą, logicznym myśleniem i wyciąganiem wniosków. Kropką nad i w tej zabawie jest ciągła presja czasu.
Proponujemy dwa pokoje tematyczne:
Powrót Piły:
Zostajecie porwani przez słynnego Jigsaw,seryjnego mordercę którego tak nazwały media.Jadnak nie wszystko stracone,,Piła ‘’mówi, że macie szansę się wydostać, po prostu „odkupcie’’ swoje winy.
Pokój Egzorcysty:
Stocz walkę z pozaziemską istotą. Macie niewiele czasu, bo zło rośnie w siłę. Wypędźcie demona i ucieknijcie z pokoju. Wykażcie się odwagą. Jest to próba której niepowodzenie odbije się na wszystkich …