Escaperooms

9 votes, average: 3,78 out of 59 votes, average: 3,78 out of 59 votes, average: 3,78 out of 59 votes, average: 3,78 out of 59 votes, average: 3,78 out of 5 (9 głosów, 3,78 z 5)
Loading...Loading...


Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80 - 560 Gdańsk
+48 739 094 852
[email protected]
Cena: 78-165 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba osób w pokoju: 5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 10:00 - 20:30
WWW: http://escaperooms.pl/

Informacje o Escaperooms

Escaperooms to najnowsza propozycja dla miłośników mocnych wrażeń. Jest to wersja znanych gier typu escape room, które podbiły wirtualny świat. Tym razem wszystko dzieje się naprawdę. W Escaperooms grupa licząca od dwóch do pięciu osób zostaje zamknięta w jednym z pokoi tematycznych. Wydostać się z nich można, dzięki znalezieniu wskazówek i specjalnych kodów, rozwiązaniu zadań oraz zagadek logicznych. Na to wszystko uczestnicy mają godzinę. Na szczęście grze przez cały czas przygląda się Mistrz, który może udzielić uczestnikom pomocy.

Rezerwacji wybranego pokoju można dokonać za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej. Cena zabawy waha się od 79 do 169 złotych.

Escaperooms proponuje aż cztery pokoje tematyczne:

The amber room – to pokój nawiązujący do legendy Bursztynowej Komnaty. Wciąż wiadomo o tym miejscu niewiele. Legenda głosi, że została stworzona przez mieszkającego w Gdańsku Ernesta Schachta. Wewnątrz znajdują się zagadki i puzzle związane z masonerią, a rozwiązanie zadań podobno gwarantuje nie tylko wydostanie się z pokoju, ale i… poznanie tajemnicy wszechświata!

The Lab of dr Lev Pasted – ten pokój nawiązuje do opowieści o słynnym rumuńskim genetyku, który swoje życie poświęcił na szukaniu receptury pewnego krwawego eliksiru. W trakcie gry trafiamy do jego tajemniczego, ukrytego laboratorium, by ten eliksir odszukać. Tylko, czy to się uda?

The office of John Monroe – wchodząc do tego pokoju wchodzi się do biura słynnego detektywa, który, jak twierdzi policja, niedawno został zamordowany. W ciągu godziny trzeba rozejrzeć się po pomieszczeniu i znaleźć wskazówki, które pozwolą schwytać mordercę oraz dowiedzieć się, dlaczego John Monroe stracił życie.

The room of the lost child – to z pozoru zwykły dziecięcy pokój. Jedyne, co się nie zgadza to fakt, że brakuje tu dziecka. W ciągu godziny należy zbadać wnętrze pomieszczenia i dowiedzieć się, kto i z jakiego powodu zabrał stąd dziecko. Aby rozwiązać zagadkę należy użyć dostępnych przedmiotów.

 • Kolas

  Świetny profesjonalny Escape Room. Dobre miejsce na zorganizowanie eventu, w naszym przypadku wszystko wyszło super i wszystkim się podobało ! polecamy

 • rafik

  Fajny wypad można zaliczyć ze swoimi brzdącamy do escape roomu „zaginione dziecko”, gdzie myślenie dziecka może być bardzo pomocne. Realistycznie oddany pokój dziecięcy…bardzo fajna rodzinna impreza.

 • krisowski

  Profesjonalny escape room. Wydaje mi sie, ze najlepszy w gdańsku, a moze i w Polsce. Aż 6 pokoi sprawia, że chce się wracać i wracać. Super zabawa na „wyspie rozbitków” z kolei chwile grozy gwarantowane w pokoju „egzorcyzm”. Idealna zabawa na krótki wypad z przyjaciółmi.

 • Dominika Herholz

  Świetna zabawa, z pierwszego pokoju wyszliśmy radośni i roześmiani, po czym od razu poszliśmy do kolejnego! Zagadki bardzo fajne, nic prostego i banalnego! Rewelacyjna obsługa!! Chyba najlepszy Escape room w Gdańsku! Polecam każdemu!! :)

 • Kinga Gulska

  Polecam zarówno początkującym jak i stałym bywalcom, każdy znajdzie pokój dla siebie :) Idealne miejsce, gdzie można ciekawie spędzić wolny czas ze znajomymi!