NoEscape

10 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 5 (10 głosów, 4,20 z 5)
Loading...Loading...


Politechniczna 3/4
Gdańsk
+48 570 902 270
gdansk@noescape.pl
Cena: 99 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 10:45 - 20:45
WWW: http://noescape.pl/

Informacje o NoEscape

NoEscape to najnowsza propozycja dla mieszkańców Trójmiasta. To gra zespołowa przeznaczona dla grup od dwóch do pięciu osób, w której głównym celem jest wydostanie się z zamkniętego pokoju. Można tego dokonać poprzez rozwiązywanie zagadek logicznych, znalezienie odpowiednich wskazówek i rozwiązanie różnych zadań. Wszystko to pod presją czasu, bo zegar nieubłaganie odmierza czas. A na wydostanie się z pokoju jest jedynie godzina! NoEscape to idealna rozrywka dla rodzin, grup przyjaciół oraz firm, które chcą w ciekawy sposób przeprowadzić działania polegające na team-buildingu. Udział w zabawie zapewni moc niezapomnianych wrażeń i z pewnością będzie prawdziwą przygodą.

Formularz rezerwacyjny umieszczony na stronie internetowej pozwala na szybkie i łatwe zamówienie wybranego pokoju. Cena trwającej sześćdziesiąt minut rozrywki to 99 złotych za całą grupę.

Uczestnicy mogą bawić się w dwóch pokojach:

Haker to pokój, w którym trzeba odkryć, kim jest tajemniczy złodziej ważnych dokumentów. To pokój idealny dla wszystkich, którzy interesują się komputerami i rzeczywistością wirtualną. Aby uwolnić się z pokoju trzeba wykorzystać przede wszystkim zdolności logicznego myślenia i analizowania faktów.

Opowieść o starym żołnierzu to pokój, w którym przenosimy się w przeszłość. Kiedy się tu znajdziemy, mamy jedynie 60 minut na to, by poznać prawdziwą historię starego żołnierza i dowiedzieć się, co wydarzyło się w tym miejscu. Wszystkie odpowiedzi są tu na wyciągniecie ręki. Trzeba je tylko odnaleźć.

  • Pawels

    Jako studentowi historii bardzo spodobał mi się escape room pt. „Stary żołnierz”, gdzie przenosimy się do czasów II wojny światowej. Bardzo dużo kłódek i liczb, a o wyjściu wierzcie mi zadecydowały detale! Więc bądźcie uważni. Nam w trójkę udało się dosłownie przed minutką opuścić pokój korzystając z jednej podpowiedzi.

  • champion

    Fakt że escape room znajduje się w mieszkaniu nieco traci klimat. Ale mrok i logiczne zagadki robią swoje. Dla mnie bomba z pokojem „stary żołnierz”, do którego musiałem wracać jeszcze raz bo za pierwszym razem nie udało mi się wyjść.