Break The Code

18 votes, average: 4,17 out of 518 votes, average: 4,17 out of 518 votes, average: 4,17 out of 518 votes, average: 4,17 out of 518 votes, average: 4,17 out of 5 (18 głosów, 4,17 z 5)
Loading...Loading...


św. Stanisława 9/3
Katowice
790 275 333
[email protected]
Cena: 79 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 4
Czas: 45 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 13:15 - 22:15
WWW: http://breakthecode.pl/

Informacje o Break The Code

Break the code to propozycja będąca połączeniem gier akcji oraz gier logicznych i łamigłówek. To dziejący się w rzeczywistości odpowiednik znanych i lubianych gier komputerowych typu escape room. Gra przeznaczona jest dla grup składających się z dwóch do czterech osób. Uczestnicy wchodzą do specjalnie zaaranżowanego pokoju, z którego wydostać się można tylko dzięki umiejętnościom logicznego myślenia i współpracy z innymi uczestnikami. Taka gra to idealny trening team-buildingu oraz po prostu świetna zabawa. Rozgrywka trwa 45 minut. W tym czasie trzeba znaleźć wszystkie znajdujące się w danym pokoju wskazówki, które doprowadzą do rozwiązania zagadki i złamania specjalnego kodu. Dzięki temu będzie możliwe opuszczenie pokoju. Koszt gry to 79 złotych za cała grupę.

Break the code proponuje uczestnikom pełną mocnych wrażeń zabawę w dwóch pokojach. Zanim dokona się wyboru jednego z nich warto zapoznać się dokładnie z tym, co proponują.

Klątwa – to pokój, którego sam wygląd budzi grozę. To właśnie tutaj odbył się niegdyś krwawy rytuał. Niektórzy twierdzą, że zła aura wciąż unosi się nad tym miejscem. Czy uda się pokonać własne lęki i wydostać z tego pokoju cało? Ten pokój to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią się bać.

Alcatraz – pokój, który stylizowany jest na najpilniej strzeżone więzienie. Takie, z którego ucieczka jest prawie niemożliwa. Aby wydostać się z tego pokoju trzeba więc wykazać się prawdziwym sprytem. Czy czterdzieści pięć minut wystarczy, by wydostać się na wolność z tego owianego legendą więzienia?

 • The One

  Mega escape room pt. Alcatraz. Od razu jak dwrzwi zamkną się za tobą czujesz klimat więzienia. Dodatkowo spójne łamigłówki, choć jedna nieco zbiła nas z tropu. Za wystrój daje bardzo dobrą ocenę. Można poczuć się jak skazaniec.

 • zlatinho

  Jak lubisz militaria, to wbijaj do pokoju „baza wojskowa”, gdzie w 45 minut trzeba uciec przed wybuchem. Na całą zabawe składają się logiczne wojskowe zagadki + klimatyczny wystrój. Co ciekawe, nawet mojej dziewczyna fabuła przypadła do gustu. W ogole wydaje mi się, że Break the code to najlepszy escape room w Katowicach.

 • lew

  Odradzam te pokoje. Po skończonej grze obsługujący zarządzał od nas większej zapłaty za zabawę, argumentując to faktem, że była nas maksymalna ilość. Cena powinna być stala, a nie zależna od tego czy jest nas dwoje czy czworo.

 • kamil

  Odradzam, niestety większość kłódek była zepsuta, trzy razy obsługa wchodziła do pokoju by wymienić kłódkę na działająca! Jedno wielkie NIE

 • kasia

  Nieuprzejma obsługa, mają bałagan w rezerwacjach!

 • janek

  polowa klodek niedziałała! Nigdy wiecej nie skorzystam z tych pokoi!

 • Marek

  Pokój Heisenberg petarda! Zagadki na wysokim poziomie! Pokój faktycznie dla grup zaawansowanych. Każdy z w grupie miał co robić. Wystroju lepszego nie widziałem a mam sporo pokoi za sobą.