Enigma Rescue

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głosów, 0,00 z 5)
Loading...Loading...


Zwierzyniecka 15/9a
31-103 Kraków
503 523 495
[email protected]
Cena: 99 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba osób w pokoju: 2-5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: średni
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 14:00-22:00
WWW: http://enigmarescue.pl/

Informacje o Enigma Rescue

Enigma Rescue oferuje trzy klimatycznie przygotowane pokoje:

Wehikuł Czasu – polecany dla graczy początkujących i średnio-zaawansowanych

Jako szajka rabusiów, grupa musi spenetrować gabinet starego naukowca-podróżnika w czasie. Celem jest zdobycie starożytnej figurki egipskiego skarabeusza i wydostanie się z pokoju. Wdzierając się do pokoju rabusie aktywowali fatalną klątwę, która sprowadzi na nich marny koniec, o ile nie uda się uciec w ciągu 60 minut.

Mafijne Porachunki – polecany na drugą i kolejne gry

Dopóki płaciliście mafii „za opiekę” Wasz biznes prosperował całkiem dobrze. Brak którejś z kolejnych rat haraczu rozeźlił jednak makaroniarzy i tak oto znaleźliście się w jakiejś chłodni. Podsłuchaliście tylko, że oprawcy poszli złożyć komuś propozycję nie do odrzucenia, macie więc około godziny na wydostanie się z tarapatów – to może być jedyna okazja na ratunek.

Baśnie tysiąca i jednej nocy

Okrutny sułtan Szachrijar każdą ze swych żon pozbawiał życia zaraz po nocy poślubnej. Chcąc uniknąć losu swoich poprzedniczek, Szeherezada przez wiele nocy zajmowała go opowiadaniem baśni, a powodowany ciekawością sułtan co dzień odkładał wykonanie wyroku. Jednakże tej nocy Szeherezadzie nie udało się zainteresować małżonka swoimi opowieściami. Przesypujące się piaski czasu wskazują rychłe nadejście świtu, a wraz z nim kres życia księżniczki. Waszym zadaniem jest utorować Szeherezadzie drogę ucieczki z pałacu. Bądźcie jednak ostrożni, sułtan dobrze strzeże swojej ofiary.