kryptex.pl

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głosów, 0,00 z 5)
Loading...Loading...


Smoleńsk 22/5 (II piętro)
31-112 Kraków
664 354 680
[email protected]
Cena: 90 - 110 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 2 - 5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: początkujący/zaawansowany
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 10:00 - 22:00
WWW: http://kryptex.pl/

Informacje o kryptex.pl

Pomysł na stworzenie Escape Roomu powstał z naszej wieloletniej pasji do gier. Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, by uzyskać niepowtarzalny klimat, wielowątkowe zagadki i zróżnicowany poziom trudności!

Pragnienie przeżycia przygody drzemie w każdym z nas, dlatego nasza gra dedykowana jest wszystkim tym, którzy nie boją się podjąć wyzwania! Bawić się mogą u nas uczniowie, studenci, właściciele firm, grupy przyjaciół.
Gwarantujemy prawdziwe emocje!

Uczestnicy mogą bawić się w pokoju:
UPROWADZONA – (pokój dla osób pełnoletnich) Nowo poznana koleżanka zaprosiła Was do siebie, by wspólnie spędzić wieczór, ale gdy docieracie pod wskazany adres, zastajecie lekko uchylone drzwi. Na pukanie nikt nie odpowiada, więc nieśmiało przekraczacie próg mieszkania. Drzwi zatrzaskują się z hukiem i od tego momentu zaczyna się walka z czasem. Macie tylko 60 minut, by odkryć tajemnicę zniknięcia dziewczyny, a sprawa nie jest tak oczywista, jak by się mogło wydawać…
Scenariusz gry powstał na podstawie autentycznych wydarzeń.

NOCNY MAREK – (już wkrótce!) Zniknęła piękna studentka, a wraz z nią Marek – jej najlepszy przyjaciel. Zagadkę jej zaginięcia już rozwiązaliście, ale co stało się z jej wiernym towarzyszem? Nie potrafcie się oprzeć pokusie, by zbadać i tę tajemnicę. Scenariusz jest swobodną kontynuacją „UPROWADZONEJ”.