Ci Od Gier

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głosów, 0,00 z 5)
Loading...Loading...


Fabryczna 15/8
20-301 Lublin
[email protected]
881 660 241
Cena: 59-159 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba osób w pokoju: 2-8
Czas: 45 min.
Poziom trudności: dziecięcy, początkujący, zaawansowany
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 9:00 - 22:00
WWW: http://ciodgier.pl/

Informacje o Ci Od Gier

Ci od gier prowadzą 3 pokoje Escape room w różnych częściach Lublina.
1. Escape room „Harcówka” – ul. Fabryczna 15/8 Lublin
2. „Sklep z zabawkami” – ul. Koncertowa 11 Lublin
3. „Bomba na poczcie” – ul. Bursaki 6d Lublin

Każdy z pokoi ma swoją fabułę. Wiek uczestników nie ma znaczenia. W Escape roomie może dać się zamknąć każdy.
Fabuły są przeróżne. W Lublinie Ci od Gier oferują następujące fabuły:
W Harcówce uczestnicy gry stają się ofiarami żartu swojego kolegi harcerza, który postanowił zamknąć ich w harcówce i sprawdzić, czy byliby dobrymi harcerzami.
W Sklepie z Zabawkami Ci od Gier wymyślili historię o napadzie na Jubilera. Wszelkie poszlaki wskazują na to, że w napad zamieszany jest właściciel osiedlowego sklepu z zabawkami. Uczestnicy gry mają za zadanie przeszukać Escape room sklep i zbadać, czy gdzieś w Escape roomie nie kryją się łupy z napadu.
Trzeci pokój Ci od gier umiejscowili przy ulicy Bursaki 6d w Lublinie, w lokalu Laser City, gdzie poza Escape roomem można spróbować swoich sił na laserowym paintballu zwanym popularnie Laser Tagami. Fabułą tego Escape rooma jest historia jednego z oddziałów poczty. W paczkach, których przez magazyn pocztowy codziennie przechodzą setki, jeden z pracowników znalazł tykającą bombę zegarową. Ewakuowano cały budynek i wezwano oddział saperski, w który wcielają się uczestnicy zabawy Escape room Ci od Gier. Ich zadaniem jest dowiedzieć się, jakie kolory kabli należy wyjąć w bombie zegarowej, aby ją unieszkodliwić. Zagadek jest dużo. A czas leci…
Ci od gier są również specjalistami od gier miejskich i terenowych.