Get Away

31 votes, average: 4,58 out of 531 votes, average: 4,58 out of 531 votes, average: 4,58 out of 531 votes, average: 4,58 out of 531 votes, average: 4,58 out of 5 (31 głosów, 4,58 z 5)
Loading...Loading...


Wieniawska 4
20-400 Lublin
(+48) 730 100 261
[email protected]
Cena: 99 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 5
Czas: 45 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka, Voucher, Płatności Online
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 10:00 - 20:45
WWW: http://get-away.pl/

Informacje o Get Away

Get away to propozycja dla każdego. Jest to ciekawy sposób spędzania wolnego czasu. W zabawie mogą brać udział grupy przyjaciół oraz rodziny. To także świetny sposób na doskonalenie umiejętności w zakresie team-buildingu oraz logicznego myślenia dla grup współpracowników. Gra get away to przykład zdobywających ogromną popularność na całym świecie gier typu escape room. Zabawa polega na wydostaniu się z zamkniętego pokoju. Można tego dokonać jedynie dzięki sprytowi i logicznemu myśleniu. W trakcie pobytu w pokoju należy rozwiązać zagadkę. W tym celu trzeba jednak rozwiązać szereg zadań i zdobyć niezbędne wskazówki.

Jedna rozgrywka trwa czterdzieści pięć minut. W każdej grze uczestniczyć może od dwóch do pięciu osób. Niezależnie od wielkości grupy, za zabawę trzeba zapłacić 99 złotych. Gra odbywać się może w języku obcym, jednak taka potrzeba powinna być zgłoszona z kilkudniowym wyprzedzeniem. Rezerwacji wybranego pokoju, w którym odbywa się gra dokonać można za pośrednictwem formularza, który znaleźć można na stronie internetowej.

Warto wcześniej przejrzeć się oferowanym pokojom, by wybrać taki, który dostarczy najwięcej wrażeń. Get away oferuje dwa dopracowane w każdym szczególe pokoje. Różnią się one między sobą fabułą, wyglądem oraz rodzajem zadań, jakie trzeba wykonać, by się wydostać z pokoju. Inny jest także poziom trudności każdego z tych pokoi. Pewne jest jednak, że każdy z nich dostarczy uczestnikom zabawy niezapomnianych wrażeń. Zabawa w Get away z pewnością będzie więc niezapomniana przygodą, którą każdy będzie chciał powtórzyć.

 • Domi

  Get away macie u mnie piątkę ! nawet z plusem 😉 Bardzo dobrze się u Was bawiliśmy 😀 tym którzy jeszcze nie spróbowali gorąco polecam, naprawde warto dać się zamknąć w tych pokojach 😉

 • Patka

  Get away macie u mnie piątkę ! nawet z plusem 😉 Bardzo dobrze się u Was bawiliśmy 😀 tym którzy jeszcze nie spróbowali gorąco polecam, naprawde warto dać się zamknąć w tych pokojach 😉

 • Arminek

  Jak ktoś polubił serial Sherlock Holmes to na pewno polubi także ten escape room. Zagadki detektywistyczno – logiczne + mroczny z nutką retro klimat. Bardzo fajnie się bawiliśmy z grupką znajomych. Jako biferok przed wieczorną imprezą bardzo pobudzające szare komórki;)

 • Domi

  Pokój CSI po prostu fenomenalny! Tak zaskakujący, że nawet to że nie wyszliśmy nie popsuło nam zabawy, wielkie wow!!! 😀