Brainescape

15 votes, average: 4,53 out of 515 votes, average: 4,53 out of 515 votes, average: 4,53 out of 515 votes, average: 4,53 out of 515 votes, average: 4,53 out of 5 (15 głosów, 4,53 z 5)
Loading...Loading...


Orkana 13
Olsztyn
+48 725 430 003
Cena: 94-139 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: 3-4/5
Płatności: Gotówka, Voucher, Przelew
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 13:30 - 22:30
WWW: http://brainscape.pl/

Informacje o Brainescape

Brainescape to znakomita rozrywka dla kilku osób. Jest to gra utrzymana stylu popularnych komputerowych gier escape room. Wszystko dzieje się jednak w świecie realnym. W trakcie rozgrywki, w której udział może brać od dwóch do pięciu osób. Nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 13 roku życia mogą brać udział zabawie jedynie pod opieką dorosłych.

W trakcie gry uczestnicy zostają zamknięci wybranym pokoju tematycznym na godzinę. W tym czasie muszą rozwiązać liczne zagadki i znaleźć właściwe wskazówki umożliwiające wydostanie się z pokoju.

Brainescape proponuje uczestnikom zabawę w dwóch różnych pokojach:

Gabinet B2 – pokój ten z pozoru jest całkiem zwyczajny. Jednak jeśli się przyjrzeć szczegółom, można tu znaleźć kilka dziwnych rzeczy… Bo to nie jest zwykły gabinet, ale miejsce, w którym doktor Brainy, postać szeroko znana w szpiegowskim półświatku, sprawdza umiejętności kandydatów na swoich pomocników? Sądzisz, że jesteś odpowiednią osobą? Wejdź do pokoju i się przekonaj! Musisz wykazać się naprawdę dużym sprytem i niebywałą pomysłowością. Poziom trudności tego pokoju oceniono na 3/5.

Operacja X – ten pokój to miejsce, w którym genialny porywacz przetrzymuje swoje ofiary. Policja jest bezsilna, bo po uprowadzeniu wszelki ślad po Was zaginął. Zdani jesteście więc tylko na siebie. Macie godzinę, by uciec z rąk przestępcy i odzyskać wolność. Tylko w ten sposób będziecie mogli pomóc policji w złapaniu groźnego przestępcy. Tylko, czy to Wam się uda? Poziom trudności tego pokoju oceniono na 4/5.

  • sherlock13

    Dla ludzi z zamiłowaniem detektywistycznym na pewno do gustu przypadnie pokój Operacja X, gdzie trzeba wydostać się z rąk złoczyńcy. Bardzo sensowne i pasujące do fabuły zagadki. Naprawdę trudny escape room, a wydostanie się z niego daje frajdę.

  • torres

    Powiem krótko: najpierw wybierzcie się do escape roomu Gabinet B2 – bo jest łatwiejszy, później do pokoju Operacja X – bo jest znacznie trudniejszy. Jak wam się nie uda wystostać z tego pierwszego escape roomu to w operacji X nie macie czego szukać bo jest 3 razy trudniejsza.