MrEscape

14 votes, average: 4,29 out of 514 votes, average: 4,29 out of 514 votes, average: 4,29 out of 514 votes, average: 4,29 out of 514 votes, average: 4,29 out of 5 (14 głosów, 4,29 z 5)
Loading...Loading...


Nowowiejskiego 7
11-047 Olsztyn
+48 506 760 033
biuro@mrescape.pl
Cena: 76-150 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba osób w pokoju: 5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 10:15 - 20:45
WWW: http://mrescape.pl/

Informacje o MrEscape

MrEscape to całkiem nowa na polskim rynku propozycja ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu. To także ciekawa propozycja na imprezę urodzinową, wieczór kawalerski czy panieński. Tutaj grupa licząca od 2 do 5 osób musi w ciągu godziny wydostać się z zamkniętego pokoju. W tym celu trzeba rozwiązać różnego typu zadania i znaleźć odpowiednie wskazówki. Liczy się tu przede wszystkim umiejętność szybkiego analizowania informacji i kojarzenia faktów. To gra dla osób w każdym wieku! Wynajęcie wybranego pokoju to koszt wahający się od 76 do 126 złotych w zależności od dnia i ilości grających osób.

Do wyboru są tutaj cztery pokoje tematyczne, które różnią się między sobą wystrojem oraz systemem gry:

Stary cyrk – trafiacie tutaj to owianego legendą cyrku widmo, który prowadzi szalony klaun. Kiedy tylko wkraczacie do tego miejsca, zamykają się za Wami drzwi. A Wy macie jedynie godzinę na to, by się wydostać i uciec przed klaunem. Czy wystarczy Wam czasu?

Wyspa VooDoo – to miała być podróż życia! Udało Wam się wygrać podróż na Haiti, jednak zamiast w luksusowym hotelu lądujecie w środku dżungli. W dodatku zostajecie oblani zieloną mazią, która może sprawić, że… staniecie się zombie. Jedynym sposobem na uratowanie się, jest odnalezienie szamana. Czy uda Wam się tego dokonać?

Bunt w więzieniu – w tym pokoju znajdujecie się w więzieniu. Nudne życie więźniów przerywa tu informacja o tym, że we wschodnim skrzydle wybuchł bunt. To Wasza szansa na ucieczkę. Aby ją wykorzystać macie jedynie godzinę. Po tym czasie przybędą policyjne siły specjalne i wydostanie się na wolność przestanie być możliwe!

Zagadka Kopernika – przenosicie się w czasie w lata, w których żył Mikołaj Kopernik. Dziś znamy go jako genialnego astronoma, jednak wtedy inkwizycja wydała na niego wyrok śmierci. Aby zapobiec egzekucji, trzeba udowodnić tezę Kopernika. Dowody ukryte są sekretnej komnacie astronoma. Na ich znalezienie macie jednak tylko sześćdziesiąt minut. Po tym czasie komnata zostanie zamknięta na zawsze…

  • Kajka

    Superrrr zabawa! Wybraliśmy się do escape room pierwszy raz i już wiemy że będziemy robić to częscie :). Jak na pierwszy raz poszło nam super i z pokoju wiezienie wydostaliśmy się w ok 40 minut, teraz idziemy do trudniejszych pokoi!

  • sting1990

    Na pewno w Mr Escape najtrudniejszy jest pokój z „Zagadką Kopernika” dopiero za 3 razem udało mi się go przejść. Ale na usprawiedliwienie powiem, że byliśmy tylko we dwoje ja i dziewczyna. Pozostałe pokoje ogarnęliśmy za pierwszym razem.