Labirynt Zagadek

27 votes, average: 4,04 out of 527 votes, average: 4,04 out of 527 votes, average: 4,04 out of 527 votes, average: 4,04 out of 527 votes, average: 4,04 out of 5 (27 głosów, 4,04 z 5)
Loading...Loading...


Krakowska 37
Opole
+48 882 663 422
info@pokojzagadek.pl
Cena: 98-100 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 2-5
Czas: 45 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 11:00 - 21:00
WWW: http://pokojzagadek.pl/

Informacje o Labirynt Zagadek

Labirynt Zagadek – Try to get out to dziejąca się w świecie realnym wersja lubianych na świecie gier komputerowych typu escape room. Labirynt Zagadek to propozycja dla starszych i młodszych, dla rodzin, grup przyjaciół czy firm. Tutaj przygoda łączy się z prawdziwym testem własnych umiejętności, takich jak praca w grupie czy logiczne myślenie. Ramach jednej rozgrywki jedna osoba lub grupa do pięciu uczestników na czterdzieści pięć minut zostaje zamknięta w specjalnie stylizowanym pokoju. Jedyną szansą na wydostanie się z tego miejsca jest rozwiązanie zagadek. Pomóc w tym mają wskazówki umieszczone w pokoju, jednak je także należy znaleźć. To wcale nie jest proste. Taką wskazówką może być niemal wszystko: pozostawione w pokoju zdawałoby się zwykłe przedmioty, zapisane kartki papieru czy zaszyfrowane wiadomości, do których znaleźć trzeba klucz.

Labirynt Zagadek to świetna alternatywa dla szkoleń firmowych. Jest to zabawa, podczas której zrealizować można takie cele jak team-building. Ponadto to świetny sposób na sprawdzenie, jak poszczególne osoby zachowują się pod presją czasu.

Labirynt Zagadek to także pomysł na ciekawe i nietypowe spędzenie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego oraz urodzin. Taka impreza z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników.

Opolski Labirynt Zagadek oferuje obecnie dwa różne pokoje tematyczne. Każdy z nich jest przygotowany w najdrobniejszych szczegółach, a rozgrywki w nich przebiegają według określonych scenariuszy. To sprawia, że w Labiryncie Zagadek każdy znajdzie propozycję idealną dla siebie.

  • rozbójnik alibaba

    Jak na takie małe miasto jak Opole to dość fachowy escape room, ale szkoda ze ma tylko dwa pokoje. Mimo wszystko trudność jest spora wydostania się z labiryntu. Bazą są przede wszystkim spójne i logiczne zagadki, wystrój trochę pozostawia do życzenia…

  • miłosz

    Ciekawy scenariusz pokojów + fajni prowadzący. Na pewno miło spędziliśmy czas. I udało sie nam wyjść w 44 minucie, czyli 60 sekund przed czasem;)