Pokój Zagadek Poziom Drugi

28 votes, average: 4,75 out of 528 votes, average: 4,75 out of 528 votes, average: 4,75 out of 528 votes, average: 4,75 out of 528 votes, average: 4,75 out of 5 (28 głosów, 4,75 z 5)
Loading...Loading...


Władysława Reymonta 30
45-072 Opole
666 163 029
poziomdrugi@gmail.com
Cena: 100-120 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba osób w pokoju: 2-5
Czas: 45-60 min.
Poziom trudności: zróżnicowany
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 11.00 - 23.00
WWW: http://poziomdrugi.pl/

Informacje o Pokój Zagadek Poziom Drugi

Poziom Drugi – Pokój Zagadek jest miejską grą drużynową, polegającą na ucieczce z zamkniętego pokoju. Drużyna by uciec ma za zadanie rozwiązać łamigłówki ukryte w pokoju. Ich rozwiązania pozwalają na przejście kolejnych etapów gry, finalnie prowadząc do wyjścia. Poziom Drugi oferuje graczom trzy aranżacje tematyczne do wyboru.

Horror Room – Pokój dla graczy o mocnych nerwach. Trafia do opuszczonego pokoju w starej kamienicy. Ich zadaniem jest rozwiązać mroczną tajemnicę dozorcy budynku.

Pokój Gangsterski – Aranżacja przenosi uczestników w lata 20. USA. Wcielają się w role złodziei chcących przywłaszczyć sobie pieniądze z nielegalnego obrotu bronią i alkoholem. Gra w tym pokoju jest grą dwupoziomową. Drużyna w pewnym etapie gry ma wybór, czy walczyć o nagrody specjalne czy uciec z pokoju z pustymi rękami ale żywi.

HydroZagadka – W tajemniczych okolicznościach z Wisły ginie woda. Drużyna wraz z superbohaterem którym jest As, usiłuje rozwiązać tajemnicę hydrozagadki. Gra w tej aranżacji przewidziana jest na 1h

  • Mikruska

    Dla mnie „Pokój zagadek – poziom drugi” w Opolu jest the best. Facet dużo serca wkłada w wygląd pokoju (a właściwie wszystkich trzech), w wymyślanie zagadek i tworzenie odpowiedniej atmosfery. Bawiłam się świetnie i wszystkim dookoła polecam to miejsce. Dziwi mnie tylko 3 miejsce w rankingu wśród opolskich escape roomów, ale myślę, że szybko wynik się zmieni.