ESC Room

22 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 5 (22 głosów, 4,55 z 5)
Loading...Loading...


Wojska Polskiego 42
Szczecin
[email protected]
+48 508 270 662
Cena: 99 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 4
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 11:00 - 22:00
WWW: http://escroom.pl/

Informacje o ESC Room

ESC ROOM to nowa forma zabawy, która spodoba się każdemu miłośnikowi rozwiązywania zagadek logicznych. Gra oparta jest na znanej serii gier Escape Room. Tym razem, jednak wszystko dzieje się w rzeczywistości. Grupa uczestników, która liczyć może od dwóch do czterech osób, zamknięta jest w pokoju, z którego wydostać się można tylko dzięki znalezieniu różnego rodzaju wskazówek i narzędzi, rozwiązaniu zagadek logicznych i w rezultacie znalezieniu rozwiązania zadania głównego. Na to wszystko przewidziano tylko godzinę. Szybko upływający czas sprawia, że zabawa dostarcza naprawdę mocnych wrażeń. Niezależnie od ilości osób, które biorą udział w zabawie cena wynajęcia jednego z dwóch pokoi jest stała i wynosi jedynie 99 złotych. Rezerwacji wybranego pokoju można dokonać online za pomocą odpowiedniego formularza.

Do dyspozycji uczestników pozostają dwa pokoje tematyczne. Każdy z nich proponuje inny rodzaj zagadek oraz dostarcza innych wrażeń. Do wyboru są tutaj:

Milczenie owiec – to pokój dla miłośników seriali sensacyjnych i kryminałów. Uczestnicy znajdują się na miejscu zbrodni, gdzie jeszcze raz muszą zbadać ślady i poszukać nowych wskazówek, które umożliwią złapanie niebezpiecznego mordercy. Powrót na miejsce, w którym popełniono morderstwo jest konieczny, ale czy naprawdę jest to pomysł bezpieczny? Fakt, że gdzieś w cieniu może czaić się morderca dodaje zabawie odrobinę dreszczyku.

Gry wojenne – przekraczając próg tego pokoju uczestnicy nagle przenoszą się do tajnej bazy wojskowej. Miał to być kolejny dzień w tym miejscu. Taki sam, jak inne, ale… nagle okazuje się, że coś tu nie gra. Uczestnicy mają niewiele czasu, by zatrzymać prawdziwą katastrofę. Czy godzina wystarczy, aby zatrzymać to, co wydaje się być nieuniknione?

  • donaldinho

    Wydawać się może, że w ESC w Szescinie w jednym z pokojów Indiany Jonesa stosują znany patent i historię, ale nic bardziej mylnego. Na początku wchodząc do pokoju nie wiadomo w ogóle za co się zabarać, a dopiero po koniec wszystko układa się w spójną całość. Ten co dobrnie do finiszu zdziwi się mocno zakończeniem. Bardzo polecam przez wzgląd na spójną całość zagadek!