Escape Room

12 votes, average: 4,33 out of 512 votes, average: 4,33 out of 512 votes, average: 4,33 out of 512 votes, average: 4,33 out of 512 votes, average: 4,33 out of 5 (12 głosów, 4,33 z 5)
Loading...Loading...


Niepodległości 18-22
70-412 Szczecin
+48 506-536-996
[email protected]
Cena: 79-119 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 11:00 - 21:30
WWW: http://www.escapeszczecin.pl/

Informacje o Escape Room

Escape Room to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą w Szczecinie spędzić czas wolny w sposób nietypowy. Jest to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wyzwania, lubią rozwiązywać różnego typu zagadki oraz chcą sprawdzić, jak działa się w sytuacji stresowej. Uczestnicy zabawy, których może być od dwóch do pięciu osób, zostają zamknięci w jednym z pokoi tematycznych. Ich zadaniem jest uwolnienie się w ciągu godziny. Nie jest to jednak proste, ponieważ wyjście z pokoju wymagać będzie rozwiązania wielu zadań i współdziałania. To wszystko cały czas w poczuciu, że ktoś ich obserwuje. Działaniom uczestników przez cały czas przygląda się Mistrz Gry. Aby skorzystać z tej ciekawej formy rozrywki wystarczy zarezerwować jeden z wybranych pokoi poprzez specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej Escape Room. Koszt zabawy nie jest wysoki, a wynajęcie pokoju na godzinę waha się od 79 do 119 złotych, w zależności od ilości osób biorących udział w rozwiązywaniu zagadki.

Uczestnicy mają do wyboru dwa pokoje:

Sherlock – ten pokój przeniesie uczestników do czasów słynnego angielskiego detektywa. Po przekroczeniu jego progu znajdą się w stylowo urządzonym pokoju retro, gdzie panuje pozorny chaos. A jednak to właśnie wśród nagromadzonych tu przedmiotów i dokumentów odnaleźć trzeba wskazówki, które pomogą w rozwiązaniu zagadki. Kto jest gotów podjąć wyzwanie i wcielić się w rolę najsłynniejszego detektywa wszech czasów?

Cela – uczestnicy trafiają do więzienia. Są oskarżeni o przestępstwo, z którym nie mają nic wspólnego. Nikt nie wierzy jednak w ich niewinność. Z tej sytuacji jest tylko jedno wyjście – ucieczka. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności w ciągu najbliższej godziny w pobliżu nie będzie strażników. Czy wśród przedmiotów wyposażenia celi znajdą się takie, które pozwolą wydostać się na wolność?