NIEpokój Escape Room

3 votes, average: 4,67 out of 53 votes, average: 4,67 out of 53 votes, average: 4,67 out of 53 votes, average: 4,67 out of 53 votes, average: 4,67 out of 5 (3 głosów, 4,67 z 5)
Loading...Loading...


Rydla 49
70-783 Szczecin
niepokoj.szczecin@gmail.com
535 136 963
Cena: 100-180 PLN
Liczba pokoi: 1
Liczba osób w pokoju: 2-4
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 10:00 - 21:00
WWW: http://niepokoj.wix.com/niepokoj

Informacje o NIEpokój Escape Room

NIEpokój to gra oparta na znanym i bardzo popularnym na świecie formacie Escape Room. Uczestnicy zabawy zostają tu zamknięci w pokoju. Mają jeden cel – muszą się wydostać. Mogą to zrobić tylko dzięki logicznemu myśleniu i sprytowi. Do wyjścia nie jest potrzebna siła fizyczna. Trzeba za to rozwiązać liczne zadania i zagadki logiczne. A wszystko to w ciągu jedynie 60 minut.
NIEpokój to propozycja dla osób o naprawdę mocnych nerwach. Fabuła tej gry oparta jest na filmie Piła. Tutaj wszystko może się więc zdarzyć. Dlatego zabawa dostępna jest dla grup liczących od dwóch do czterech uczestników. Wszyscy powinni mieć ukończone 16 lat, a przynajmniej jedna osoba powinna być pełnoletnia. Koszt godzinnej zabawy, niezależnie od tego, ile osób bierze w niej udział to 100 złotych. Rezerwacji należy dokonać za pomocą specjalnego formularza, jaki znaleźć można na stronie internetowej. Istnieje także możliwość zorganizowania gry spersonalizowanej. W tym celu należy skontaktować się z obsługą.
W trakcie trwającej godzinę zabawy uczestnicy zostają wprowadzeni w świat grozy. Do ich dyspozycji jest pokój, który naprawdę może przyprawiać o dreszcze:
Piła – uczestnicy znajdują się w pomieszczeniu, które jest zupełnie odizolowane od świata zewnętrznego. Można tu krzyczeć, ale i tak nikt nie usłyszy wołania o pomoc. Zamknął ich tu psychopatyczny morderca. Aż strach pomyśleć, co się stanie, gdy wróci. Dlatego w ciągu najbliższych minut trzeba rozwiązać szereg zadań i znaleźć sposób, by opuścić to pomieszczenie i uciec jak najdalej. W tym czasie będzie trzeba pokonać swoje koszmary i zachować zimną krew. Czy uda się wydostać z pułapki?