Mystery Room

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 głosów, 3,00 z 5)
Loading...Loading...


Kościuszki 55 (róg z Batorego)
87-100 Toruń
[email protected]
790885825
Cena: 79-89 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 2-5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 11:00 - 22.30
WWW: http://mysteryroom.pl

Informacje o Mystery Room

Mystery Room to pierwsza w Toruniu propozycja, która stanowi przeniesienie do realnego świata gier typu Escape Room. Uczestnicy gry zostają na godzinę zamknięci w specjalnym pokoju. Ten czas muszą poświęcić na poszukiwanie wskazówek, które umożliwią im rozwiązanie zadań logicznych. Tylko w ten sposób będą w stanie się wydostać. Gra taka jest więc rodzajem gry logicznej, w której najważniejsze są umiejętności trafnego analizowania danych i wyciągania wniosków, a także spostrzegawczość i pomysłowość. Bardzo ważna jest także umiejętność pracy w grupie, bo Mystery Room to propozycja rozrywki dla kilku osób. W jednej rozgrywce brać może udział od dwóch do pięciu osób. Udział w zabawie mogą brać zarówno osoby starsze jak i młodsze. Do wyboru uczestników pozostają tutaj następujące pokoje, w których toczyć się może rozgrywka. Pokoje te różnią się między sobą przede wszystkim wyglądem, jak i stopniem trudności:
Pokój łatwy – to pokój stylizowany na z pozoru zwyczajny magazynek lub piwnicę. Mnóstwo tutaj różnego rodzaju sprzętów, z których każdy może stanowić ważną wskazówkę pozwalającą na rozwikłanie zagadki. Z powodu dość łatwego poziomu gry pokój ten polecany jest szczególnie grupom liczącym mniej osób, młodszym uczestnikom oraz wszystkim tym, którzy z rozrywką typu escape room mają do czynienia po raz pierwszy i chcą dowiedzieć się, jak ona wygląda.
Pokój średniozaawansowany – z pozoru jest to zwykły pokój. Jednak aż roi się tu od ukrytych przedmiotów, szarad i zadań logicznych. Wydostanie się z tego pokoju będzie możliwe tylko dzięki naprawdę wytężonej pracy szarych komórek. Przyda się także burza mózgów. Ten pokój polecany jest osobom, które lubią gry logiczne i wyzwania.
Pokój hardcore – ten pokój dopiero jest w budowie. Jedno jest jednak pewne. Będzie to miejsce, które dostarczy naprawdę mocnych wrażeń. W założeniu będzie to pokój przeznaczony dla osób lubiących trudne zagadki i chcących pokonać własne słabości.