Spaced-out

2 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 5 (2 głosów, 4,00 z 5)
Loading...Loading...


Szczytna 14
Toruń
info@spaced-out.pl
607313262
Cena: 70-140 PLN
Liczba pokoi: 1
Liczba osób w pokoju: 2-5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 9:00 - 21:00
WWW: http://spaced-out.pl

Informacje o Spaced-out

Space-out to nowoczesna i niezwykle ciekawa forma rozrywki. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią rozwiązywanie gier i zagadek logicznych i chcą przeżyć dreszczyk emocji. Jest to przeniesiona do rzeczywistości gra typu escape room. Głównym celem jest wydostanie się z zamkniętego pokoju. Aby tego dokonać należy rozwiązać określoną zagadkę. Jednak trzeba się spieszyć, bo na znalezienie wszystkich pomocnych wskazówek i złamanie szyfrów ma się tylko godzinę. Grze przygląda się jednak Mistrz Gry, który w przypadku gdy uczestnicy utkną w martwym punkcie, będzie mógł udzielić drobnej pomocy.

Space-out to miejsce położone na toruńskiej Starówce. Zaprasza grupy liczące od dwóch do pięciu osób, których członkowie mają ukończone dwanaście lat. Za trwającą sześćdziesiąt minut rozgrywkę trzeba tu zapłacić od 70 do 140 złotych. Koszt zależy od liczby grających osób oraz dnia, w którym odbywa się rozgrywka. Grę zarezerwować można za pośrednictwem sieci internetowej, poprzez specjalny formularz.

W Spaced-out uczestnicy wchodzą do pokoju, z którego utalentowany astronom postanowił uczynić pułapkę. W ten sposób zabezpieczył się przed intruzami i nieproszonymi gośćmi. Wchodząc do tego pokoju zostaje się więc zamkniętym. Na szczęście astronom poukrywał w jego zakamarkach wskazówki, które pozwolą na wydostanie się z pomieszczenia. Aby je odnaleźć i prawidłowo wykorzystać trzeba jednak wykazać się sprytem i umiejętnością logicznego myślenia. A przy tym trzeba się spieszyć, bo zegar nieubłaganie tyka.

Fantastyczna zabawa i niezapomniane emocje gwarantowane!