Captivity – Escape room

45 votes, average: 4,76 out of 545 votes, average: 4,76 out of 545 votes, average: 4,76 out of 545 votes, average: 4,76 out of 545 votes, average: 4,76 out of 5 (45 głosów, 4,76 z 5)
Loading...Loading...


Widok 18 lok. 6
Warszawa
[email protected]
796636929
Cena: 99-129 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba osób w pokoju: 1-6
Czas: 45 min.
Poziom trudności: 8-10
Płatności: Gotówka, Przelew, Voucher, Karta płatnicza
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 12:00-22:00
WWW: http://captivity.pl

Informacje o Captivity – Escape room

Captivity – Escape Room & Creativity Game to zabawa, która spodoba się każdemu. To idealny pomysł zarówno na spontaniczny wypad z przyjaciółmi, rodzinne wyjście, jak i zorganizowany event firmowy.

Niezależnie od okazji Captivity wyzwala interaktywność i sprzyja integracji, a więc bierzcie znajomych, kolegów z pracy, dzieci i chodźcie do nas przeżyć niezapomniane chwile. Przy okazji sprawdzicie, czy macie zadatki na detektywa.

Dostępne pokoje:
U-Boot
Poczuj się jak szpieg na pokładzie niemieckiej łodzi podwodnej w czasach II wojny światowej. Wydostań się z pokoju, zanim będzie za późno!

Gra o Tron
Utknęliście w pokoju szalonego Maestera, który zabezpieczył swoją komnatę przed intruzami. Znajdźcie sposób, aby uciec z pokoju, zanim wróci Maester!

Iluzja
W nierealnym świecie trzeba myśleć abstrakcyjnie. Znajdźcie metodę w szaleństwie naszej Iluzji, aby wyrwać się z „niewoli”!

 • Marta

  Świetna alternatywna na spędzenie czasu wolnego ze znajomymi. Dobra zabawa, miła i pomocna obsługa. Zdecydowanie polecam! :) Jak dla mnie numer 1 w Warszawie!

 • vito

  Extra zabawa. Super alternatywa dla piwa.

  • Rysiek

   Jakiś czas temu wybraliśmy sie z ludźmi z pracy do Captivity. Wszyscy byliśmy pierwszy raz. To było niesamowite przeżycie. Mnóstwo zagadek, niektóre banalne, inne bardzo ciężkie do rozwiązania. Udało nam sie wyjsc w ostatniej chwili. Emocje, ktore temu towarzysza sa z niczym nieporównywalne. Świetna sprawa. Na pewno tu wrócimy. Dzieki!

 • Anka

  Byłam i polecam! Szczególnie przypadł nam do gustu nowy pokój – Gwiezdna Wojna. Idealny dla fanów Gwiezdnych Wojen 😀

 • Kaśka

  Wczoraj odwiedziłam escape room Captivity. Byłam tam w gronie 3 znajomych i wspólnie wybraliśmy pokój Gry o Tron. Zdecydowanie to najlepszy pokój zagadek, w jakim miałam szansę do tej pory być! :) Poza zabawą i mnóstwem pozytywnych wrażeń, był też stres i odrobina emocji, które towarzyszyły nam przy rozwiązywaniu zagadek. Ale udało się w ostatniej chwili uciec z pokoju! :)