Dom Kluczy

6 votes, average: 4,50 out of 56 votes, average: 4,50 out of 56 votes, average: 4,50 out of 56 votes, average: 4,50 out of 56 votes, average: 4,50 out of 5 (6 głosów, 4,50 z 5)
Loading...Loading...


Poznańska 24/25
00-685 Warszawa
kontakt@domkluczy.pl
731 959 799
Cena: 100-150 PLN
Liczba pokoi: 1
Liczba osób w pokoju: 2-4
Czas: 90 min.
Poziom trudności: średni
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 9:00-21:00
WWW: http://domkluczy.pl

Informacje o Dom Kluczy

Dom kluczy to nie kolejny locked room typu znajdź kod pod doniczką i przetrzep wszystkie kłódki z taką ilością cyfr jaką znalazłeś. Nasz pokój to historia której Ty jesteś nieodłącznym elementem. To co chcemy Ci zaoferować to nie tylko latanie od kłódki do kłódki, mamy dla Ciebie opowieść która wykracza daleko poza sam pokój. Intrygę której staniesz się centralnym punktem. Po wyjściu będziesz odliczał godziny do otwarcia kolejnej części tej niecodziennej przygody.

Ale, mój drogi przyjacielu, wszystko w swoim czasie…

Pokój: ROZDZIAŁ I – TESTAMENT

Pewnego dnia dzwoni do Was telefon, a smutny głos w słuchawce oznajmia, że Wasz wuj Mordechaj Setrakian trzymający się z daleka od rodziny zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Stało się to prawdopodobnie kiedy szykował się do kolejnej podróży, jednak nigdy nie opuścił swojego domu. Jego zakrwawione ciało leżące w gabinecie znalazł służący. Wuj Mordechaj zostawił po sobie ogromny spadek, dlatego zostajecie zaproszeni na spotkanie w tej sprawie do jego posiadłości. Dodatkowo podczas rozmowy telefonicznej służący prosi Was o zjawienie się na miejscu godzinę wcześniej, ponieważ ma dla Was coś, czego wuj nie zdołał Wam przekazać przed śmiercią. W tym momencie rozpoczyna się Wasza gra. Czy będziecie w stanie spełnić ostatnią wolę wuja Mordechaja?

  • Karolina

    Bardzo fajny Escape room!! Mega fajna obsługa i ciekawa historia – nie było tak łatwo wyjść :)