Dom Zagadek

91 votes, average: 4,87 out of 591 votes, average: 4,87 out of 591 votes, average: 4,87 out of 591 votes, average: 4,87 out of 591 votes, average: 4,87 out of 5 (91 głosów, 4,87 z 5)
Loading...Loading...


Przyrynek 28
00-219 Warszawa
kontakt@domzagadek.pl
(+48) 884-884-839
Cena: 120 - 160 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba osób w pokoju: 2-6
Czas: 60 min.
Poziom trudności: 4/5
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 9:00 - 22:00
WWW: http://domzagadek.pl

Informacje o Dom Zagadek

Połączenie doświadczeń czterech znajomych z zupełnie różnych branż zrodziło nową atrakcję w Warszawie jaką jest Dom Zagadek. Znajduje się przy ulicy Przyrynek 28 na Nowym Mieście, przy Multimedialnym Parku Fontann. Dom Zagadek wyróżnia się na tle innych escape room’ów. Spokojna, kameralna lokalizacja, w pobliżu Starego Miasta. Całość jest zlokalizowana w przytulnym domku na skarpie. Na przygotowanie pierwszego pokoju poświęciliśmy bardzo dużo czasu, lecz jesteśmy z niego w 100% zadowoleni i gwarantujemy świetną zabawę!

PIRAMIDA

Pokój stworzony w klimacie starożytnej piramidy egipskiej. Jest on dopracowany pod względem scenariusza, zaskakuje licznymi rozwiązaniami technicznymi. Użycie kluczy i kłódek szyfrowych zostało ograniczone do minimum. W tym pokoju liczy się umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia, przyda się również nieco zdolności manualnych i oczywiście umiejętność pracy w zespole – z tego pokoju nie wyjdziesz bez pomocy towarzyszy…

POWRÓT

Szalony naukowiec zabrał Cię w podróż w przyszłość. Niestety wehikuł czasu uległ awarii. Twoim zadaniem jest naprawa wehikułu, bo chyba nie chcesz tam zostać na zawsze? Ogrom elektroniki, brak kłódek i nietuzinkowe rozwiązania sprawią, że w tym pokoju będziesz bawił się doskonale!

PEŁNIA

Na ziemi rozpoczyna się wojna pomiędzy Słowianami i uważanymi za wymarłe rodami Ażdachów i Żnujów. Na wiecu, wodzowie plemion słowiańskich postanowili ogłosić pospolite ruszenie i wspólnie wyruszyć na wojnę. Wybrano również grupę śmiałków, która ma podczas najbliższej pełni księżyca udać się do pradawnej świątyni i zdobyć święty starożytny artefakt. Bez niego wygranie wojny może być nie możliwe. Jesteście grupą wybrańców. Od was zależą losy tej wojny. Jest pełnia księżyca, stoicie przed wejściem do świątyni…

 

 • Mike

  Piramida wymiata!!! Byłem w paru innych escape roomach ale ten pokój jest zdecydowanie najlepszy. Widać że jest tam włożone mnóstwo pracy w zrobienie tego pokoju. Dużo elektroniki, różnorodne zagadki, ledwo udało się wyjść ale bez podpowiedzi się nie dalibyśmy rady :( Z niecierpliwością czekamy na kolejne pokoje ! Z tego co się dowiedziałem to troszkę to zajmie bo jeden z pokoi ma być podobno bez ani jednej kłódki. Nie wiem jak to możliwe ale nie mogę się doczekać, dzięki za świetną zabawę

 • ania

  Wczoraj byłam z chłopakiem i mieliśmy niezły fun :) Świetny, oryginalny sposób na spędzenie godzinki w inny niż zazwyczaj sposób a sam pokój piramida już na samym wejściu robi wrażenie! Po wyjściu dyskutowaliśmy jeszcze o nim bardzo długo…
  Dla chętnych wrażeń, przygód polecam się przejść nawet w 2 osoby

 • Wesoła ekipa

  Byliśmy ze znajomymi w pokoju Piramida. Pokój robi robotę, szacun dla tych którzy to wymyślili i przygotowali. Zagadki różnego pokroju, wszytko przygotowane na tip top. Opieka ekipy przez całe 60 minut w pokoju. Dodatkowo na wejściu do Domu zostaliśmy poczęstowani zimną wodą do picia a w pokoju ulga – klimatyzacja :) Zabawa świetna! Czekamy na otwarcie kolejnych pokoi.

 • Wrócę tu na pewno :)

  Byłam dzisiaj w Domu Zagadek i mogę szczerze polecić to miejsce. Super zabawa, zagadki jakich nie widziałam w innych escape roomach. Bardzo spodobało mi się dużo elektronicznych zagadek. Pokój Piramida moim zdaniem najlepszy pokój w jakim byłam – a jestem zajaraną bywalczynią tego typu miejsc :)

 • Tomeeek

  Byłem wczoraj ze znajomymi, niezła jazda! Polecam!

 • Madzia

  Byliśmy już w kilku takich miejscach w Polsce i Dom Zagadek to zdecydowanie jeden z topowych Escape Roomow. W pokoju Piramida zagadki są nieszablonowe i różnią się nieco od innych escapeow. Sporo z nich wymaga współpracy, co jest fajne bo integruje ekipę. Do tego dużo elektryki, muzyka, oświetlenie i godzinka mija jak z bicza strzelił ! Nie możemy się doczekać kolejnych pokoi.

 • Jan

  Swietna sprawa! Chcielismy zrobic przyjemnosc dzieciom a okazuje sie ze bawilismy sie rownie dobrze jak one :)

 • eurosceptyk

  Totalna masakra, byłem nastawiony sceptycznie do tego rodzaju pomysłu ale przyznaje bez bicia że bawiłem się jak dziecko i zacznę odwiedzać tego typu miejsca :)

 • Daga

  Wow! Wow! Wow! W tym pokoju wszystko jest naprawdę świetnie przemyślane i wykonane.Widać że ktoś włożył mnóstwo czasu w stworzenie tego wszystkiego bo tam niemal nie ma gotowych elementów! Zagadki zróżnicowane: łatwiejsze i trudniejsze, nie tylko na kłódki ale i takie które wymagają sprytu! Do tego elektronika, światło, muzyczka i efekty wow!. Wszystko na najwyższym poziomie!

 • Pingback: Dom Zagadek, a właściwie Piramida | Zagadkowcy()

 • Melas

  Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Parę pokoi już obskoczyliśmy ale w tym było najfajniej!

 • Marian

  A myślałem że to zabawa nie dla mnie, że to jakieś głupie że to może bardziej coś dla dziecie.. Tymczasem bawiłem się tak super że zacznę z znajomymi odwiedzać kolejne escape roomy ! :) i oczywiście czekam na kolejne pokoje w Domu Zagadek. Nie mam porównania na tę chwilę ale w Domu Zagadek podobało nam się już od samego początku, gra w Piramidzie upłynęła jak 1 minuta. Emocje jeszcze długo po wyjściu ! POLECAM

 • grzechu

  Wielki props dla tego escape’a ! Byłem w kilku ale Dom Zagadek roz….. system!
  POLECONKO

 • krystjan

  Fajny klimat od samego wejścia, świetna obsługa i w końcu pokoje zagadek na najwyższym poziomie. Bawiliśmy się świetnie – polecamy!

 • Ilona

  Swoją przygodę zaczęliśmy od topowych esacpe według różnych rankingów
  i muszę przyznać że Dom Zagadek z swoimi pokojami zasługuje na
  najlepsze miejsca! Idealnie przemyślane pokoje, elementy zaskoczenia,
  elementy WOW, nietuzinkowe zagadki i do tego ten klimat samego Domu z
  świetną obsługą. Czuliśmy się jak w Domu i chętnie byśmy zostali jeszcze
  dłużej ale wszystkie pokoje już zaliczone. Jeśli ktoś lubi tego typu
  gry lub zaczyna swoją przygodę to zdecydowanie warto ją zacząć od Domu
  Zagadek Dla początkujących polecam w kolejności: Pełnia -> Piramida a
  na końcu Powrót a dla dojrzałych graczy wszystko jedno :)

 • Aga

  Byliśmy w Labiryncie , niestety mamy mieszane uczucia, dostaliśmy dwie podpowiedzi , niestety jedną dlatego, że pani z obsługi zapomniała zamknąć jedną z kłódek i nie wiedzieliśmy co zrobić z uzyskanym kodem, druga gdyż rysunek nikomu z naszej grupy nie kojarzył się z światłem, co myślę że jest do poprawienia, pozostałe zagadki ciekawe niektóre pomysłowe. Zabrakło nam klimatu i wprowadzenia nadającego sens naszej ucieczce. Obsługa wytłumaczyła nam tylko jak działają kłódki :) mimo naszego entuzjazmu, nie pokuszono się o opowieść wprowadzającą.

 • Majka

  Zdecydowany must see w Wawie! Byliśmy w Piramidzie i tak nam się spodobało że spytaliśmy czy możemy iść do kolejnych pokoi?! Akurat były wolne ! i takim o to sposobem zagraliśmy we wszystkich trzech :) Ciężko powiedzieć który był najlepszy bo po prostu wszystkie 3 są inne ale każdy trzyma naprawdę fajny poziom jeśli chodzi o klimat, zagadki i grywalność. Szkoda tylko że nie ma więcej pokoi….

 • Roman

  Wow! Niesamowite emocje! Godiznka minęła tak szybko.. a pokój Pegazus wymiata – czuliśmy się przez chwile jak byś cofnęli się do dzieciństwa. Polecam

 • Jędrzej

  4 / 6 pokoje odwiedzone. Póki co najlepszy…. Pokój Zagadka ale wszystkie mega super. Dom Zagadek jak zawsze trzyma niesamowity poziom. Polecam!