Enigma Room

23 votes, average: 4,39 out of 523 votes, average: 4,39 out of 523 votes, average: 4,39 out of 523 votes, average: 4,39 out of 523 votes, average: 4,39 out of 5 (23 głosów, 4,39 z 5)
Loading...Loading...


Puławska 33 lok. 7
Warszawa
(22) 266 89 66
[email protected]
Cena: 99-149 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba osób w pokoju:
Czas: 60 min.
Poziom trudności:
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia:
WWW: http://enigmaroom.pl/

Informacje o Enigma Room

Enigma Room to rozrywka e stylu Escape Room, która pojawiła się na mapie Warszawy dosyć niedawno. Miejsce to pozwala grupom graczy (od 2 do 5 osób) na sprawdzenie swoich umiejętności, zgrania, refleksu i spostrzegawczości w jednym z trzech pomieszczeń pełnym zagadek. Każdy pokój zawiera najróżniejsze podpowiedzi, narzędzia i zagadki do rozwiązania. Cel jest jeden – wydostać się z pomieszczenia w jak najkrótszym czasie. Gracze na każdy pokój mają godzinę.

Jak wspominaliśmy, Enigma Room to miejsce, które dzieli się na trzy pokoje zagadki. Jeden utrzymany jest w klimacie PRL a drugi to typowa więzienna cela. Nowym pokojem jest pomieszczenie szyfrów – najtrudniejsze i najbardziej wymagające. Sam lokal znajduje się w przedwojennej kamienicy na Bielanach, co dodaje pikanterii całej zabawie. Przyjrzyjmy się bliżej pokojom i ofercie.

  • Pokój PRL – najpopularniejszy i jednocześnie najłatwiejszy pokój, który został oceniony w skali trudności na 2/5. Wszędobylski klimat PRL, mnóstwo zagadek i możliwość wejścia od 2 do 4 graczy do pokoju. To oferuje PRL!
  • Pokój szyfrów – nowe pomieszczenie, jedno z najtrudniejszych (skala 4/5). Jest to największy pokój, który pozwala na grę od 2 do 5 osobom. Jest to pokój typowo matematyczny, gdzie celem jest łamanie szyfrów (Enigmy). Dosyć trudny i polecany tylko dla wprawnych graczy.
  • Anonim

    Było….średnio. Miła obsługa i niezły klimat ale na tym koniec pozytywów. W pokoju zraziła mnie ilość niedociągnięć, niuansów takich jak np. zbyt dosłowne podpowiedzi. To wszystko złożyło się na to że wyszliśmy nieco rozczarowani.

  • Tomasz

    Pokój szyfrów super, dopracowany, historia też bardzo dobra. Na duży plus zaliczyć trzeba sprzęt używany do rozwikłania zagadek, bardzo fajna sprawa. PRL też w porządku, wygląda jak większosc mieszkan do wynajęcia na pradze 😉

  • Pingback: Biuro Szyfrów (relacja z escape roomów 2) | Zagadkowcy()