Escape Game Warszawa

24 votes, average: 4,58 out of 524 votes, average: 4,58 out of 524 votes, average: 4,58 out of 524 votes, average: 4,58 out of 524 votes, average: 4,58 out of 5 (24 głosów, 4,58 z 5)
Loading...Loading...


ul. Podwale 29/7
00-261 Warszawa
(48) 793 969 512
rezerwacje@escaperoomwarszawa.pl
Cena: 99-129 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 10:00 - 22:00
WWW: http://escaperoomwarszawa.pl/

Informacje o Escape Game Warszawa

Escape Game Warszawa na Starym Mieście to kolejny punkt na mapie stolicy, który odnosi się do gry logicznej Escape Room. Celem graczy, którzy zdecydują się na zabawę na żywo jest wydostanie się z jednego z dwóch dostępnych pokoi pełnych zagadek. Escape Room Warszawa oferuje graczom blisko 20 łamigłówek, które ukryte są w dwóch tematycznych pomieszczeniach. Na wydostanie się z każdego gracz ma godzinę.

Twórcy pokoi przygotowali łamigłówki pozwalające na dołączenie do gry grupom od 2 do 5 osób. Nie da się ukryć, że Escape Game Warszawa stawia na przerażenie oraz akcenty horroru. Takie przygotowano pokoje.

 • Komnata zbrodni – gracze, którzy wejdą do tego pomieszczenia staną oko w oko z przerażająca zbrodnią. Po całym pokoju rozmieszczone są zagadki przeplatane z dowodami zbrodni, którą popełniono. Czy w tym natłoku dowodów, krwi na ścianie oraz innych rekwizytów uda się Wam wydostać?
 • Pokój pustelnika – drugi z pokoi zagadek dostępnych w Escape Game Warszawa. Tematyka przenosi raczy do starożytnej, egzotycznej Afryki, gdzie mieszkał tytułowy pustelnik. Zostawił on po sobie wiele ciekawych narzędziu oraz zagadek, które pomogą grupie śmiałków w otworzeniu pokoju i ucieczce. Smaczku dodaje fakt, że chata jest przeklęta i po godzinie zostaniecie uśmierceni.

Pokoje w Escape Game Warszawa są bardzo przemyślane. Doskonale przygotowane tematycznie, z wiernym odwzorowaniem wszystkich szczegółów. W skali trudności, pokój pierwszy został oceniony na 7/10. Charta pustelnika jest nieco trudniejsza (8/10).

 • Barti

  Jedyny plus tego escape to lokalizacja bo mieści się na starówce ale jeśli chodzi o resztę to jest już tylko gorzej. Pokój w którym byliśmy (Komnata zbrodni) jest mały, zagadki tylko logiczne a z elektroniki to są chyba tylko kamery i latarka….Poza tym w samym escape nie ma żadnego miejsca na poczekanie, stoi się w przejściu zanim się nie wejdzie a wszystko wygląda jak studenckie mieszkanie.

  • LuckySet

   Jednego dnia tyle negatywnych komentarzy o wszystkich escape roomach w Warszawie.. i tylko dwa pozytywne o jednym z nich może przywodzić na myśl, że konkurencja robi czarny PR.
   Zapraszam raz jeszcze do Escape Game Warszawa popatrzeć na uśmiechnięte buzie naszych gości, którzy wychodzą z pokojów oraz ‚księgę gości’ w której brakuje już miejsca od pozytywnych wpisów.

   • Wojtek

    Wszystko się zgadza, tylko zaproście tych uśmiechniętych gości do Room
    Escape lub Dom Zagadek i zobaczcie czy po wyjściu dalej będą mieli
    uśmiech na twarzy jak zobaczą na co wydali pieniądze u Was a na co tam
    :)
    Pozdrawiam

 • Tomasz

  Zdecydowanie najgorszy escape room, w którym byliśmy, a byliśmy już w wielu miejscach w Polsce. Zagadki jedno-liniowe, toporne, jest ich mało, bez klimatu, pokój malutki.

 • Pingback: Wizyta w Chacie Pustelnika (relacja z escape roomów cz. I) | Zagadkowcy()