Escape Plan

18 votes, average: 4,06 out of 518 votes, average: 4,06 out of 518 votes, average: 4,06 out of 518 votes, average: 4,06 out of 518 votes, average: 4,06 out of 5 (18 głosów, 4,06 z 5)
Loading...Loading...


Aleje Jerozolimskie 57
00-697 Warszawa
692-471-610
[email protected]
Cena: 99-149 PLN
Liczba pokoi: 1
Liczba osób w pokoju: 6
Czas: 60 min.
Poziom trudności: 4/5
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 12:00 - 22:00
WWW: http://escapeplan.pl/

Informacje o Escape Plan

Escape Plan z Warszawy to miejsce, gdzie grupa znajomych może wejść do jednego z dwóch pomieszczeń zagadek i przez godzinę próbować swoich sił w celu rozwiązania wszystkich znajdujących się w pomieszczeniach łamigłówek. Cel jest jeden – wydostać się z zamkniętego pokoju przed upływem czasu.

Twórcy gry przygotowali dla graczy dwa tematyczne pokoje, w których ukryte są klucze. Należy rozwiązać wszystkie zagadki, aby je odnaleźć i otworzyć zamknięte drzwi. Na chwilę obecną w Escape Plan dostępny jest tylko jeden pokój – szpital. Drugie pomieszczenie o nazwie Sherlocked jest dopiero budowane.

Skupmy się na jednym dostępnym pokoju. Nazywa się szpital i przenosi grupę od 2 do 5 osób do mrocznego pomieszczenia szpitala, w którym prócz krwi i przyrządów medycznych, znajdują się także inne nierozwiązane zagadki. Twórcy oceniają trudność pomieszczenia na poziom średni. Cały pokój bazuje na ucieczce z gabinetu lekarskiego, nim wróci do niego lekarz. Stanie się to po 60 minutach. Grupa graczy wciela się w rolę przestępców, którzy musieli udać się do szpitala na kontrolę. W pewnym momencie lekarz zostaje wezwany na blok operacyjny. Skuci w kajdanki i za zamkniętymi drzwiami – w takich okolicznościach musicie wydostać się z pomieszczenia.

Escape Plan znajduje się w starej kamienicy, co dodaje pikanterii zabawie. Twórcy polecają poznanie historii tego miejsca oraz zachęcają do skorzystania z pomieszczeń z zagadkami.

  • roooombusters

    Jeden z lepszych escaperoomów w warszawie. Klimatyczny budynek, ciekawe zagadki i miła obsługa. Nic tylko iść grać, ja niedługo wybieram się do drugiego pokoju, bo szpital zrobił na mnie ogromne wrażenie! BRAWO Escape Plan!

  • Andariel16

    DRODZY K?ESCAPE ZAKTUALIZUJCIE DANE! TEN ESCAPE JUŻ DAWNO MIEŚCI SIĘ W NOWEJ LOKALIZACJI (PRZY NOWOGRODZKIEJ 48) I MAJĄ DWA POKOJE DOSTĘPNE A WKRÓTCE OTWIERAJĄ TRZECI I ZMIENIŁ SIĘ TEŻ NUMER TELEFONU 690 280 485 !!!! CZY KTOŚ W OGÓLE OBSŁUGUJE TEN PORTAL…??