Escape Room BANK

7 votes, average: 4,43 out of 57 votes, average: 4,43 out of 57 votes, average: 4,43 out of 57 votes, average: 4,43 out of 57 votes, average: 4,43 out of 5 (7 głosów, 4,43 z 5)
Loading...Loading...


Senatorska 38
Warszawa
[email protected]
785374919
Cena: 120-150 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba osób w pokoju: 2-6
Czas: 60 min.
Poziom trudności: 4/5
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 9:00 - 22:00
WWW: http://escaperoombank.pl

Informacje o Escape Room BANK

Znajdujemy się w niepowtarzalnym budynku z ponad stuletnią historią w samym centrum Warszawy – ul. Senatorska 38. Przedwojenny bank “Wilhelm Landau” jest jednym z nielicznych zabytków, który nie został zniszczony w czasie wojny. Zachowując niesamowity klimat dawnych podziemi przygotowaliśmy pokój, który nawiązuje do historii, która wydarzyła się w tym miejscu 100 lat temu!

POKÓJ WŁAM STULECIA:

Minęło ponad 100 lat od słynnego włamania do banku Wilhelm Landau. Grupa włamywaczy wyniosła ze skarbca kosztowności i złoto warte 10 milionów marek. Waszym zadaniem jest powtórzyć ich sukces, jednak pamiętajcie, że technika zabezpieczeń poszła naprzód. Tym razem musicie się włamać do najpilniej strzeżonego i najnowocześniejszego skarbca w Europie. Brzmi jak mission impossible? Spokojnie przekupiony strażnik, który niedawno zaginął w tajemniczych okolicznościach, zdążył  zostawić Wam parę wskazówek…

Wkrótce otwarcie nowych pokoi!

  • Maciej

    klimat 10/10 za historię i miejsce, fajna obsługa. Zagadki mogłyby być bardziej logiczne ale zdecydowanie warto odwiedzić.

  • Leszek

    Mega klimat, mega miejsce, inny niż wszystkie. Jak dla mnie zdecydowanie pierwsza trójka escape roomów w Warszawie….głównie za klimat. pozdrawiam

  • Wiki

    Escape room Bank, pokój więzienie. Było ok na początku fajny klimat ale ten upał w środku i ostatnie zadanie słabo zrobione. Nawet osoba która tam pracuje miała problem, żeby nam pokazać jak to zrobić więc to było średnie. Myślę, że ostanie zadanie można było trochę zmienić. Liczyłam na więcej.