Great Escape Room

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głosów, 0,00 z 5)
Loading...Loading...


Skuterowa 1
03-114 Warszawa
[email protected]
504 049 445
Cena: 150 - 180 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 2-6
Czas: 60 min.
Poziom trudności: 4-5/6
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 10:00-20:30
WWW: http://greatescape.pl/

Informacje o Great Escape Room

Great Escape Room – Zostajesz zamknięty w pokoju razem z grupą kilku innych osób. Macie 60 minut, aby wydostać się na zewnątrz. W pomieszczeniu znajduje się rozwiązanie, które pozwoli otworzyć drzwi i uwolnić się. Aby odkryć klucz musicie zlokalizować podpowiedzi, rozszyfrować liczne wskazówki i rozwiązywać zagadki, a przede wszystkim współpracować. Kreatywność, spostrzegawczość, nieszablonowe myślenie to tylko niektóre cechy pozwalające sprostać temu zadaniu.
Nie używamy półśrodków, pokoje są niepowtarzalne, gwarantujemy świetną zabawę i niezwykły klimat! Podobno jesteśmy najlepsi!

Jako jedyni posiadamy zaplecze do organizowania imprez okolicznościowych. Zabawa dostępna jest zarówno dla niewielkich firm, jak i dużych organizacji. W przypadku firm do 20 osób możemy zorganizować dla Was całodzienny event, w czasie którego poszczególne drużyny będą podejmowały się wyzwania ucieczki z pokoju, podczas gdy pozostałe osoby mogą miło spędzić czas w części rekreacyjnej domu. Na koniec dnia wymienicie się doświadczeniami wrażeniami i porównanie swoje czasu.

Pokój Spaceship – Alien Invasion
Jesteś członkiem ekspedycji ratunkowej wysłanej w przestrzeń kosmiczną na statek Discovery. Ostatnie komunikaty załogi Discovery wysłanego na misję 2 lata temu jednoznacznie wskazują, że statek zaatakowała inteligentna forma życia pozaziemskiego. Prawie 2 miesiące temu radar Suzaku zlokalizowany na południu Japonii przechwycił zakodowaną wiadomość wysłaną z Discovery do najbardziej odległej od ziemi galaktyki z8 GND 5296, która zawiera informację, iż nowi właściciele Discovery zmierzają w kierunku ziemi w jednym celu. Chcą doprowadzić do zagłady ludzkości i przejąć naszą planetę….
Więcej dowiesz się rozpoczynając misję…

Pokój Science Lab
Zostajesz zamknięty w laboratorium, w którym przez ostatnich kilka lat trwały prace nad eliksirem nieśmiertelności. Naukowcy, którzy chcieli go stworzyć byli gotowi na wszystko, łącznie z eksperymentami na ludziach. W efekcie tych eksperymentów doszło do wybuchu, a substancje, które osadziły się w laboratorium sprawiają, że każda zamknięta tam osoba starzeje się kilkadziesiąt razy szybciej….. 1 minuta to 1 rok Twojego życia.

Aby się wydostać musisz znaleźć rozwiązanie i eliksir nieśmiertelności, cofnie  on proces starzenia do dowolnie wybranego przez Ciebie wieku i pozwoli żyć w nieskończoność. Jeżeli się nie powiedzie, Twoja młodość nie powróci już nigdy…
Więcej dowiesz się podejmując wyzwanie poszukiwania nieśmiertelności…