Let Me Out

15 votes, average: 3,87 out of 515 votes, average: 3,87 out of 515 votes, average: 3,87 out of 515 votes, average: 3,87 out of 515 votes, average: 3,87 out of 5 (15 głosów, 3,87 z 5)
Loading...Loading...


Wojciecha Górskiego 3/17
Warszawa
+48 788 481 503
[email protected]
Cena: 99 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju:
Czas: 45 min.
Poziom trudności:
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia:
WWW: http://letmeout.pl/

Informacje o Let Me Out

Let Me Out – Real Life Escape Game to oferta dla grup graczy (od 2 do 4 osób), która daje możliwość wkroczenia do pokojów zagadek na 45 minut. Idea zabawy jest prosta – w pokojach znajdują się łamigłówki i ukryte podpowiedzi, które doprowadzają do otworzenia zamkniętych drzwi i ucieczki z pokoju. Let Me Out to profesjonalnie przygotowane pokoje dla graczy, którzy chcą ćwiczyć refleks, umiejętności analityczne oraz zgranie drużyny.

Firma oferuje dwa pokoje. Oferta Let Me Out obejmuje 4 miasta Polski – pokoje możemy zarezerwować w Krakowie, Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu.

Firma Let Me Out zadbała, aby pokoje były tematyczne. Oba pomieszczenia nawiązują do tradycyjnego umeblowania poprzedniej epoki. Znajdziemy w nich wielki zegar, który nieubłaganie odlicza 45 minut (tyle trwa rozgrywka w każdym z pokoi). Stare meble, sejfy z kodami, kłódki z szyframi i wiele więcej – na to mogą liczyć gracze, którzy zdecydują się odwiedzić jedną z siedzib Let Me Out.

Bardzo ważne – firma wpuszcza do pokoi wszystkich powyżej 16 roku życia. Dzieci oraz młodzież, która nie spełnia tego wymogu powinna zadbać o to, aby w pokoju znalazła się chociaż jedna osoba dorosła (opiekun). W przeciwnym wypadku gra nie może się rozpocząć. Let me Out to także zaawansowany system rezerwacji oraz vouchery – firma promuje rozrywkę escape room wśród młodzieży, studentów, dorosłych a nawet firm – wszędzie tam, gdzie dobra zabawa i zgrany zespół to podstawa.