LockedRoom

11 votes, average: 4,36 out of 511 votes, average: 4,36 out of 511 votes, average: 4,36 out of 511 votes, average: 4,36 out of 511 votes, average: 4,36 out of 5 (11 głosów, 4,36 z 5)
Loading...Loading...


Chmielna 5/11
00-021 Warszawa
+48 530 655 330
[email protected]
Cena: 79-109 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 5
Czas: 45 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: Nie
Godziny otwarcia: 10:00 - 21:00
WWW: http://www.lockedroom.pl/

Informacje o LockedRoom

Na Chmielnej w Warszawie znajduje się miejsce o nazwie LockedRoom. Jest to platforma rozrywkowa, która nawiązuje do logicznych gier typu escape room. W czasie rzeczywistym musimy wydostać się z zamkniętego pomieszczenia zagadki. Rozwiązywanie łamigłówek i szukanie odpowiedzi, a to wszystko w grupie liczącej od 2 do 5 osób. Oto, co oferuje LockedRoom.

Na wstępie mamy do wyboru dwa pokoje, które pełne są zagadek. Niestety, twórca na oficjalnej stronie nie opisuje tych miejsc. Znajdziemy tylko informację o tym, że pokoje są podzielone na poziomy trudności – jeden jest dla początkujących graczy, a drugi o wiele trudniejszy, dla tych wprawnych w świecie gry. Wiele osób pisze, że pokój numer 2, czyli ten trudny, jest jednym z najtrudniejszych w Warszawie. Sprawdziliśmy tą informację i okazało się, że jest to prawdą – wielu doświadczonych graczy miało problem z przejściem tego poziomu i wydostaniem się z pokoju przed upływem 60 minut. Rezerwację pokoju można dokonać za pomocą kontaktu telefonicznego lub e-mail.

LockedRoom to godzina zabawy w każdym pomieszczeniu. Twórca zaleca, aby grupy znajomych, które podejmą się wyzwania liczyły nie więcej, niż 5 osób. Warto podkreślić, że oferta LockedRoom jest jedną z najtańszych w Warszawie. Dwie osoby mogą wejść do gry już od 79 zł (gdzie średnia cena to 99 zł). Cena zwiększa się wraz z ilością graczy – grupa licząca 5 osób za godzinę zabawy w pokoju musi zapłacić 109 zł.

  • Wkrecony

    Pokój nr 1 nie jest taki łatwy jak by się mogło wydawać. Pokój nr 2 naprawdę jest ciężki dużo informacji które trzeba zebrać do kupy. Gra w tym pokoju jest naprawdę godna polecenia a gdy się na coś wpadnie wydaje się to takie oczywiste. POLECAM

  • niepolecam

    LockedRoom na Chmielnej 5 to porażka. Tania aranżacja pokoju to najmniejszy minus tego pokoju. Zagadki nie wymagające dużo myślenia tylko wpisywania liczb w kalkulatorze, w głównej części bazują na znajdowaniu przedmiotów a nie składaniu zagadek w jedną całość. Bardzo ubogie w kreatywność. Kolejną nieprzemyślana i niepotrzebna czynnością było kręcenie kłódka. Słyszałam, że to najtrudniejszy room escape w Warszawie, ale moim zdaniem to kwestia zbyt krotkiego czasu na techniczne rzeczy. Słaba atmosfera – zapalone światło, po 45min Pani weszła, żeby dać nam wskazówki.. co oczywiście zabiło ostatecznie atmosferę. Nie polecam. Strata 100 zł i czasu. Dużo lepszy jest Quest Room na Mazowieckiej, a slyszalam od znajomych, ze nawet ten nie dorasta do piet temu na Śniadeckich. A to nasz nastepny cel!