Praski Pokój Zagadek

56 votes, average: 4,73 out of 556 votes, average: 4,73 out of 556 votes, average: 4,73 out of 556 votes, average: 4,73 out of 556 votes, average: 4,73 out of 5 (56 głosów, 4,73 z 5)
Loading...Loading...


ul. Stalowa 18 lok. 25
03-426 Warszawa
605-058-606
[email protected]
Cena: 60-140 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba osób w pokoju: 2-5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: 3-4/5
Płatności: Gotówka, Przelewy 24, Przelew
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 10:00 - 22:00
WWW: http://praskipokojzagadek.pl/

Informacje o Praski Pokój Zagadek

Warszawska Praga to miejsce, gdzie czas zatrzymał się na początku XIX w. To tu stoją klimatyczne kamienice, ludzie używają gwary warszawskiej a wszystko zdaje się nieczułe na zmiany. Choć trudno w to uwierzyć, w tych kamienicach mieszkańcy wciąż palą w piecach i korzystają ze wspólnych łazienek na korytarzach.

Jeśli uda Ci się przejść uliczkami Pragi, jeśli zaprzyjaźnisz się z mieszkańcami dzielnicy a wreszcie nie uciekniesz na widok klatki schodowej… to i tak zostaniesz zamknięty i będziesz miał tylko 60 minut na znalezienie wyjścia do bezpiecznego świata.

Pokój Porywaczy

Gang z Bazaru Różyckiego zobaczył, jak spacerujecie po ich terenie. Kryminaliści uznali, że będzie można uzyskać za Was okup. Zostajecie porwani i zamknięci w pobliskiej melinie.
Wasze rodziny mają zgromadzić pieniądze. Możecie cierpliwie czekać … albo spróbować uciec.
Pokój jest duży, z oknem. Nie grozi Wam klaustrofobia.
Stopień trudność zagadek 4/5

Hanibal

To miał być zwykły, miły wieczór w gronie przyjaciół. Dobra zabawa trwa do czasu gdy … budzicie się w nieznanym domu. Wszystko pogrążone jest w ciemności. Świeci się tylko jedna malutka lampka. Bierzecie ją do ręki i to, co widzicie, napawa was grozą. Czyżby tu mieszkał Hannibal Lecter? Musicie odnaleźć w sobie olbrzymie pokłady odwagi i spróbować wydostać się zanim właściciel domu wróci.
Pokój tylko dla odważnych: ciemność, przejmująca sceneria, dziwne odgłosy. Niezalecany dla osób chorych na serce lub nadciśnienie.
Stopień trudność zagadek 3/5

 • Jaroo

  Bardzo fajny pomysł na obydwa pokoje , klimatyczne miejsce, ciekawe zagadki , na pewno dobrze będę wspominał odwiedziny w Praskim Pokoju Zagadek. Polecam 😉

 • marjo

  escape na średnim poziomie. Jest ok ale są dużo lepsze

 • ojciec_dyrektor

  Praski pokoj zagadek to zdecydowany TOP! najgorszych escape roomow w Warszawie. W Pokój Hanibal niezalecają dla osób które mają problemy z sercem lub nadciśnieniem i faktycznie pompka może siąść jak zobaczy tą miernotę… Nie polecam

 • Jaaa

  Bardzo fajnie, udało nam sie wyjść przed końcem czasu.Najlepiej było jak zakuli nas w kajdanki i założyli worki na głowy :’)

 • Gaal Annonim

  Naprawdę świetna zabawa. Oba pokoje ciekawie wymyślone, choć jakoś Pokój Porywaczy bardziej mi przypadł do gustu. Zdecydowanie polecam!

 • Roksanka

  Świetna zabawa i naprawde trzeba ruszyc głową, POLECAM!

 • Miłosz

  Super sprawa. Serdecznie polecam !

 • Marcin

  Świetna sprawa. Praski klimat się udziela :)

 • Eliza Zazdrosińska

  pokój porywaczy – super zabawa – polecam