Projekt Enigma

5 votes, average: 4,60 out of 55 votes, average: 4,60 out of 55 votes, average: 4,60 out of 55 votes, average: 4,60 out of 55 votes, average: 4,60 out of 5 (5 głosów, 4,60 z 5)
Loading...Loading...


Wspólna 57 lokal 15
Warszawa
Cena: 100 PLN
Liczba pokoi: 1
Liczba osób w pokoju: 4
Czas: 45 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 11:00 - 21:30
WWW: http://projektenigma.pl/

Informacje o Projekt Enigma

Projekt Enigma to charakterystyczna gra w stylu escape room, która bazuje na zagadkach i tajnych dokumentach stworzonych przez Feliksa Terfera. Na chwile obecną Projekt Enigma to 1 pomieszczenie pełne zagadek. Drugi pokój oraz piwnica są dopiero w fazie projektowania i budowania – twórca nie zdradza zbyt wiele informacji na ich temat.

Wróćmy do pierwszego pomieszczenia, które już jest otwarte i przyjmuje grupy żądnych przygód i chęci przetestowania swoich umiejętności. Mamy 45 minut, aby wydostać się z pomieszczenia. Do gry może dołączyć od 2 do 4 osób. Cena (w przeciwieństwie do wielu innych pokoi w stolicy) jest stała i nie zmienia się w zależności od ilości osób, które biorą udział w zabawie.

Jedyny jak na razie dostępny pokój to tytułowa Enigma. Pomieszczenie, w którym musimy rozwiązać zagadki matematyczne, aby złamać szyfr i znaleźć klucz, który da nam możliwość ucieczki z pomieszczenia. Pokój jest bardzo klimatyczny i pełen gadżetów oraz przemyślanych zagadek.

Pozostaje skorzystać z oferty i rozwiązać zagadkę Enigmy. Warto obserwować stronę, gdyż niedługo zostaną otworzone nowe pokoje, które już cieszą się wielkim powodzeniem. Jeżeli będą tak dobre, jak pierwszy – znajdą się na liście tych, które koniecznie warto odwiedzić w stolicy.