Room Escape

61 votes, average: 4,62 out of 561 votes, average: 4,62 out of 561 votes, average: 4,62 out of 561 votes, average: 4,62 out of 561 votes, average: 4,62 out of 5 (61 głosów, 4,62 z 5)
Loading...Loading...


Śniadeckich 1/15
Warszawa
+48 503 966 012
[email protected]
Cena: 150-180 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba osób w pokoju: 2-5
Czas: 60 min.
Poziom trudności: 4-5/6
Płatności: Gotówka, Voucher
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 9:30 - 22:30
WWW: http://roomescape.pl/

Informacje o Room Escape

Room Escape to znajdująca się w Warszawie platforma do zabawy, która bazuje na znanych grach z serii Escape Room. Gracze mają 60 minut na to, aby wydostać się z zamkniętego pokoju, rozwiązując wszystkie łamigłówki oraz znajdując podpowiedzi lub ukryte narzędzia, które pomogą rozwiązać jedną wielką zagadkę. Room Escape to aż 3 pokoje do wyboru. Grupy, które wpuszczane są do pokoi liczą od 2 do 5 uczestników. Zarezerwować jeden z trzech pokoi można online, za pomocą specjalnego modułu, który znajduje się na stronie głównej.

Skupmy się na pokojach, gdyż to one wymagają najwięcej uwagi. Room Escape podzieliło ofertę na 3 pomieszczenia. Do wyboru mamy:

 • Indiana – pokój zachowany w stylu starożytnej dżungli. Będąc w grobowcu, zostajemy zamknięci. Mamy godzinę, aby wydostać się z mrocznego miejsca. Twórcy pokoju oceniają stopień trudności w skali 4/6. Pokój jest bardzo klimatyczny, pełen szczątek śmiałków, którym nie udało się wydostać na czas.
 • Laboratorium – najtrudniejszy pokój w ofercie. Przenosi graczy do opustoszałego laboratorium. Pokój pełen szalonych zagadek (tak twierdzi producent), które mają kojarzyć się z szalonymi naukowcami. Laboratorium jest najtrudniejszym pomieszczeniem w ofercie. Stopień trudności został oceniony w skali 5/6. Twórcy zalecają, aby laboratorium odwiedzać w grupie składającej się z minimum 3 osób.
 • Piwnica – ostatni pokój w ofercie Room Escape. Mroczna piwnica, pełna zagadek i zapomnianych przedmiotów. Według twórców, pokój ten jest trudny w skali 4/6. Jest to typowa mroczna piwnica, do której boją się zejść nawet dorośli. Czy uda się Wam przebrnąć przez mrok i odnaleźć wszystkie zagadki?
 • Przemek Milowski

  Bardzo fajny escape room, jeden z tych które odstają zupełnie od reszty Escape roomów w Warszawie. W pokoju Indiana bawiliśmy się świetnie i wyszliśmy po 1 tylko podpowiedzi co uznaje za całkiem fajny wynik :-) Porównywalny a nawet powiedziałbym że lepszy pokój w podobnym klimacie do Indiany w którym byliśmy to Piramida w Domu Zagadek

 • Pawel

  Bylismy z grupa znajomych juz we wszystkich pokojach Room Escape. W porownaniu do innych escape – mega pozytywne zaskoczenie :) Zagadki dopracowane, wymagajace pracy zespolowej, ciekawe aranzacje. Najlepszym pokojem bylo Laboratorium, dalej Indiana, a na koncu Piwnica. Czekamy na otwarcie nowego lokalu na Pradze.

 • Angie

  Polecam bardzo dla każdego – młodego czy starszego. Mega zabawa, super klimat i cudowna obłsuga. To jest miejsce, gdzie znajdujesz się w kompletnie innej rzeczywistości. Najlepszy Room Escape w jakim byłam.

 • patrycja

  Byłam ze znajomymi w lock to unlock i polecam każdemu. Świetna alternatywa dla wolnego czasu. Niezapomniane przeżycie 😉

 • hania

  Ja byłam w warszawie w lock to unlock. Spoko miejscówka i fajna zabawa. DObry sposób na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi

 • Kasia D

  Byłyśmy z koleżankami w escape room – Indiana w ramach wieczoru panieńskiego :) bawiłyśmy się świetnie, zaangażowanie 100%, Panowie wszystko świetnie wytłumaczyli, klimat bardzo sprzyjający, ogólnie 5/5 :) Jedyny mały minus to wadliwe kłódki – niektóre nie chciały zadziałać na poprawny kod, dopiero po kilku próbach niewiadomo czemu nagle zadziałały 😉 Ale to też wprowadziło zagadkowy klimat do zabawy. Polecam wszystkim lubiącym spędzać czas w nietuzinkowy sposób :)
  Pozdrawiam,
  Kasia