Uwięzieni

26 votes, average: 4,38 out of 526 votes, average: 4,38 out of 526 votes, average: 4,38 out of 526 votes, average: 4,38 out of 526 votes, average: 4,38 out of 5 (26 głosów, 4,38 z 5)
Loading...Loading...


Nowowiejska 1/3 lok. 8
Warszawa
512 540 277
[email protected]
Cena: 69-129 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba osób w pokoju: 6
Czas: 45-60 min.
Poziom trudności: -
Płatności: Dotpay
Rezerwacje online: Tak
Godziny otwarcia: 10:00 - 21:00
WWW: http://uwiezieni.pl/

Informacje o Uwięzieni

Uwięzieni – gra, która polega na szybkim wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Pomagają w tym podpowiedzi oraz poprawnie rozwiązane zagadki, które zamieszczono w pokojach. Bardzo wielu pokojach – Uwięzieni to jedna z najobszerniejszych ofert dla graczy, którzy chcą w realnym świecie spróbować swoich sił.

Twórcy obiektu przygotowali dla graczy z Warszawy aż 4 pomieszczenia pełne zagadek. W grze może wziąć udział od 2 do 6 osób. Każdy z pokoi to inna historia i tematyka. Pokoje różnią się także czasem na ucieczkę – mamy albo 45, albo 60 minut (w zależności od wielkości pomieszczenia oraz ilości zagadek).

Oto, jakie pokoje czekają na graczy korzystających z oferty Uwięzionych:

 • Powstanie Warszawskie – pokój, który nawiązuje do historii Polski i Warszawy. Twórca jednak podkreśla, że aby rozwiązać zagadki, nie musimy mieć żadnej wiedzy na temat powstania. Przenosimy się do roku 1944 i walczymy o wolność!
 • Misja specjalna CIA – wcielamy się w rolę detektywów i mamy za zadanie rozwiązać zagadki, które doprowadzą do namierzenia szajki terrorystów. Gra dla 3-6 osób.
 • Szyfr Da Vinci – złam ze znajomymi słynny kod Da Vinci. Pokój nawiązujący do epoki renesansu. W dziełach słynnego artysty musimy znaleźć rozwiązanie zagadki. Mamy na to tylko 45 minut. W grze może wziąć jedna lub dwie osoby.
 • Gra Detektywistyczna – otrzymujecie komunikaty o popełnionych zbrodniach. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźć zabójcę, który z zegarkiem w ręku zabija kolejne osoby.

 

Wisienką na torcie jest Chillroom, czyli miejsce, gdzie możemy popijając herbatę i jedząc słodkie przekąski porozmawiać z innymi graczami o grze, podzielić się wrażeniami lub po prostu miło spędzić czas. Samo miejsce znajduje się w bardzo klimatycznym rejonie Warszawy – pełnym kawiarenek i klubów.

 • Kamilo

  Świetna zabawa, fajny escape, miła obsługa. Polecamy

 • Bartek

  fajny jak na escape room w mieszkaniu. z tych „mieszkaniowych” jeden z fajniejszych jak dla mnie ale do prawdziwych escape rooms mu daleko

 • Patrycja Wakuluk

  Jak dla mnie super ! Dużo kreatywnego myślenia, powstanie Warszawskie ma dużo tajemnic a SZYFR DA VINCI ? Najlepszy pomysł na randkę, bo jest to pokój dla dwóch osób !

 • Patrycja Wakuluk

  Jak dla mnie super !!!! Dużo kreatywnego myślenia, każdy pokoj ma swój klimat, POWSTANIE WARSZAWSKIE mega, a SZYFR DA VINCI jest chyba najlepszym pomysłem na radnke, ponieważ to pokoj dla 2 osob :)
  polecam.

 • Agata Ewa Jankowska

  miła i sympatyczna obsługa. Ale niestety jeden ze słabszych escape roomów w jakich byłam, a byłam już w wielu i może dlatego oczekiwania co do profesojnalizmu takiego pokoju mam dużo większe. Jedno małe niedopatrzenie i pokój był przygotowany tak, że można było pominąć jedną z zagadek, a to już troche psuje zabawe. W drugim pokoju natomiast jedna z zagadek tak trudna, ze takie utknięcie w miejscu też psuje zabawe.Generalnie poniżej moich oczekiwań.

 • Edyta Prokopiuk

  Szyfr da vinci to najgorszy escape room w jakim byłam. Nudne zagadki i brak fabuły, tylko kolejne zamki i kłódki do otwarcia. Bez polotu i jakiegokolwiek zaskoczenia.