World Escape

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 głosów, 3,00 z 5)
Loading...Loading...


Ptasia 2
00-138 Warszawa
[email protected]
669 222 322
Cena: 120-150 PLN
Liczba pokoi: 1
Liczba osób w pokoju: 2-6
Czas: 60 min.
Poziom trudności: trudny
Płatności: Gotówka
Rezerwacje online: TAK
Godziny otwarcia: 12:00 - 20:00
WWW: http://worldescape.pl

Informacje o World Escape

World Escape to coś więcej niż pokój ucieczki. Chcemy Was zaprosić do naszej alternatywnej rzeczywistości, w której możecie oderwać się od szarej codzienności i poczuć się wyjątkowo. World Escape to młodzi kreatywni ludzie, miłośnicy gier planszowych, strategicznych gier komputerowych, miłośnicy kryminałów, thrillerów oraz filmów akcji. Kiedy pojawiła się nowa forma spędzenia wolnego czasu, zwiedziliśmy wiele miejsc typu Escape Room, ale żadne nie spełniło naszych oczekiwań. Tak zrodził się pomysł na World Escape. Zapraszamy Was do naszego ŚWIATA…

NOVUS ORDO MUNDI: Czy zastanawiałeś się kto rządzi światem? Iluminaci? A może Masoni? A może grupa z kręgu finansjery, o której jeszcze nikt nie słyszał, bo skutecznie pilnuje swojej tajemnicy? Możesz poznać prawdę… Zejdź do podziemia warszawskiej kamienicy, a odnajdziesz sekretny księgozbiór Józefa Myśliborskiego, który od lat próbował rozwiązać tę tajemnicę. Bądź spostrzegawczy, uważny i skupiony, by odnaleźć wszystkie wskazówki jakie pozostawił po sobie. Połącz je w całość i dołącz do elitarnego grona tych, którzy poznali SEKRET zanim dopadnie Cię strażnik Tajnej Loży.

  • Jaśko

    Świetna miejscówka, moim zdaniem to najlepszy pokój w Warszawie, Polecam na 100%.

  • Ania

    Rewelacyjna zabawa! Pokój super przygotowany, zaskakujący. Z niebanalną historią w tle. Z ciekawością czekam na drugi pokój :) Obsługa bardzo miła i bobrze przygotowana.